2752
2734
عنوان

بچه های تاپیک بامداد خمار بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 11460 بازدید | 765 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم اینطورشدم شدید.. هرکارکردم فایده نداشت ی هفته طول کشید ولی وقتی ک زیاد زیاد زیاد آب خوردم زودترخ ...

هیعع:(

عضو گروه نارنجی 🍊. وزن فعلی ۷۳.۱۵۰ وزن هدف ۵۵   هیچکس تا به حال برنامه ای برای شکست خوردن، چاق شدن یا احمق بودن ننوشته این چیزها وقتی اتفاق می افتد که شما برنامه ای نداشته باشید. 
2731
@سمیه1396   سر گروه عزیزکالری مجازم 1350 هست چون فست نمیگیرم 1100 تا مصرف کردم ورزش هم نکردم ...

عزیزم تو‌ رژیم ، ورزش و‌نظم خیلی مهمه...

ماه اول هم اجباری نیست که فست بگیری ولی اگه بتونی از ماه بعدش بگیری تو‌ کاهش خیلییی کمکت میکنه!

بدون فست فقط ۱۰۰ تا از کالری مجازت کم‌میشه... یعنی میشه ۱۲۵۰

امضات را هم درست کن😉

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
@سمیه1396   سلام وزن اولیه ۷۰ کیلو وزن هدف اولیه ۶۵ هدف ثانویه ۶۰ هدف نهایی ۵۵

سلام گلم

خوش‌اومدی🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
قراره واسه زمستون هم رژیم بزاری

گذاشتم عزیزم فعلا ترکیده تاپیک امروز باز میشه 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
فردا بهم بگو ملین تاثیری داشت یا نه که بریم برا مرحله بعد

بااااجههه

عضو گروه نارنجی 🍊. وزن فعلی ۷۳.۱۵۰ وزن هدف ۵۵   هیچکس تا به حال برنامه ای برای شکست خوردن، چاق شدن یا احمق بودن ننوشته این چیزها وقتی اتفاق می افتد که شما برنامه ای نداشته باشید. 
@negin_slh      بیا ننه جون اونجا رو ترکوندن یه وقت سر در گم نشی    

ننه جون براچی ترکوندنش؟ ملت چقد مریضن😐

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇
عه باشه بازش کردین فردا منم تگ کنید توش ممنونم

فردا یکشنبه س ؟

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
سلاااام سرگروووه خیشگلم من امروز دخمل بسسیاااار خوفی بودم و رجیم را بسیاااار عالی رعایت فرمودم از ...

منم دیروز دخمل خوبی بودم 😊

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇
@بامدادخمار     عزیزم اون تاپیک ترکید، میشه دوباره بگی چکار کنم ضعف نکنم؟ بچم شیرخواره 18 ...

عزیزم امروز تاپیک برمیگرده 

سلام ببخشید من عضو نیستم ولی من نوزاد سه ماهه دارم دلم میخواد لاغر بشم.آخربن باری که وزن مردم ۱۱۲کیل ...

عزیزم سه ماه هنوز زوده از هفت ماهگی به بعد شروع کن

2706