2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 982417 بازدید | 118822 پست
😂😂😂😂😂😂😂😂 همش خاطره میشه🤩

😂

💙قد۱۶۵ووزن شروع۷۰... وزن هدف بعدازتثبیت۶۳ تاریخ شروع۱۴۰۰/۷/۱۹   اولین کاهش یک هفته بعد:۶۷/۶۰۰....کاهش دوم طی۱۴روز۶۶/۲۰۰....کاهش سوم۶۵/۳۰۰......💚صعودبه گروه سبز💚
خیلی دوست دارم ولی میترسم کم بیارم و هیولای درونم بیدار بشه بیشتر کشیده بشم به سمت پرخوری اون روز... ...

من اصلا اذیت نشدم عزیزم

ولی خب شرایط بدنی فرق داره

جای شیرینی، خرما بخور تا دلت خواست😋

گشنگی نداره خگخ

چون مجازی سبزیجات خام ، آزاد بخوری بدون کالری شماری البته زیاده روی هم ممنوع

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من اصلا اذیت نشدم عزیزم ولی خب شرایط بدنی فرق داره جای شیرینی، خرما بخور تا دلت خواست😋 گشنگی ندا ...

به به😋😋عاااالیه 

شیر هم میشه خورد؟

عضو گروه نارنجی🧡🧡🧡وزن شروع ۱۷ / ۹ /۰۰(۶۷/۷۰۰)🧡هدف (۵۵) 🧡قد ۱۵۵🧡🌷🍁🤩۲۰ / ۹ / ۰۰ (۶۶/۸۰۰)🧡۲۸ / ۹ /۰۰ (۶۶/۱۰۰)🧡۵ / ۱۰ / ۰۰(۶۵/۷۵۰)
خیلی خوبه🤗🤗🤗🤗🤗 هفته بعد همینجا با هم خگخ😉😎😎

حتماااا همراهت خواهد بود 💃💃💃💃💃😘😘😘

عضو گروه نارنجی🧡🧡🧡وزن شروع ۱۷ / ۹ /۰۰(۶۷/۷۰۰)🧡هدف (۵۵) 🧡قد ۱۵۵🧡🌷🍁🤩۲۰ / ۹ / ۰۰ (۶۶/۸۰۰)🧡۲۸ / ۹ /۰۰ (۶۶/۱۰۰)🧡۵ / ۱۰ / ۰۰(۶۵/۷۵۰)
به به نوش جان🤗✌🏻😍 آخه کیک یزدی؟؟😭😭😭😭❌❌ ماشالا ب وعده ناهار 😲😑 قشنگ معلومه برنامه از کنتر ...

خیلی بد بوددددد😭😭خودمم خیلی عذاب وجدان گرفتم واسش 😢

حال متکلم از کلامش پیداست... :) 
2740
خیلی خیلی خوشبختم😍❤️منم هانیه ام😘💋

منم خوشبختم دختر خوب .برو دنبال رویاهات و هدف هات . من هیچ وقت کم نمیارم کلی رویا و هدف دارم شاید اگر برای هر کسی بگم بخنده ولی من مطمانم بهشون میرسم حتی شده صد سال دیگه .مگر اینکه خودم نخوام . اینا رو به تو گفتم چون من اگر تو سن تو تلاش الآنم و داشتم الان خیلی زیاد راضی تر بودم و جلوتر 

خودت زندگیت و بساز . یه زن مستقل و قوی از همه جذاب تره.         به هر چی می‌خوام میرسم 😍😍💪💪
منم خوشبختم دختر خوب .برو دنبال رویاهات و هدف هات . من هیچ وقت کم نمیارم کلی رویا و هدف دارم شاید اگ ...

قطعا بهشون میرسی طیبه جونم قطططططعااااا 💪مرسی ازینکه تجربت رو بهم گفتی حتما حتما گوش میدم😍❤️💋

حال متکلم از کلامش پیداست... :) 
2706