2733
2734
عنوان

چی به پوستتون میزنید که همیشه صاف و شفاف باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 2324 بازدید | 97 پست
اب برنجو چجوری میگیری؟ چندبار درهفته میزنی؟

ی قاشق برنج بریز تو ی لیوان آب کامل خیس بخوره من گاهی هم همش میزنم ک خوب هخیس شه

اون اب برنج رو میش رو صورت اسپری هم بکنی ماساژ بدی جذب شه

حتما بذار یخچال و نمک اصلا نزن 

من ایشکلی میگیرم اب برنج

ماسک ورقه ای خشک قرص ی هست دونه ای ۵تومن فک کنم میندازی تو اب برنج خیس میش میذاری صورتت

یا من خیارو رنده میکنم ابشو میگیرم از اون ماسک با اب خیار هم میذارم صورتم

حال‍ خوب‍ الانمو مدیون‍ خدام‍🫠🥲☝️سال گذشته باوجود ادمای سمی برام جهنم بود،،،باکمک خدا و اسی اینا🥹ازجهنم اومدم بیرون☺️❤️‍🩹الان۳ماهه ک علی شده مرهم همه ی زخمام😍❤️‍🩹ازخدا میخام با ی نی نی زندگیمونو کامل کنه🫠🤗☁️خدایا برای هررررررر لحظه ی الانم شکرت🥹🫠
بس توم زخم خورده ای  من منافذم باز کرد  جوش زدم چه جوشایی

مای جدا میزنید،؟من یادمه بچه بودم مامانم ضد افتابشو میزد،تو همون بچگی حس میکردم چقد اشغاله

بااین که ادم تحقیق کنی نیستم و پول ندارم چیز گرون بخرم،هرچیزی میخرم ب غیر مای و اردن

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اها ماله من پمادیع ب نظرت قاطی کنم.؟

ن ممکن نتیجه ی سوعی بده سرخود نباید یزنی ک گلابو ممکن حساسیت بده و.....

حال‍ خوب‍ الانمو مدیون‍ خدام‍🫠🥲☝️سال گذشته باوجود ادمای سمی برام جهنم بود،،،باکمک خدا و اسی اینا🥹ازجهنم اومدم بیرون☺️❤️‍🩹الان۳ماهه ک علی شده مرهم همه ی زخمام😍❤️‍🩹ازخدا میخام با ی نی نی زندگیمونو کامل کنه🫠🤗☁️خدایا برای هررررررر لحظه ی الانم شکرت🥹🫠
بس توم زخم خورده ای  من منافذم باز کرد  جوش زدم چه جوشایی

من لک شدید اوردم کلی خرج کردم تا لکا از بین رفتن

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
2731
دوستان قیمت یه بسته قرصای ماسک صورت چنده

من قبلا دونه ای ۲تومن خریدم فک کنم الانم۵تومن باش دونه ای

ی قاشق برنج بریز تو ی لیوان آب کامل خیس بخوره من گاهی هم همش میزنم ک خوب هخیس شه اون اب برنج رو میش ...

با اسپری هم اوکیه پس؟

چون من خودم کلی ماسک اماده گرفتم دیگه قرصی نگرفتم

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
بسیار ارزووون قرص خالی هاشفک کنم سه یا ۴تومن باشن بعد یه بیسته بیت تاییشو میتونی بگیری من ماسک ام ...

عزیزم بسته ای ۴ هزار یا دونه ای؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
من قبلا دونه ای ۲تومن خریدم فک کنم الانم۵تومن باش دونه ای

اهان پس دونه ای این قیمته

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خیلی ها برند کامان رو بد میگن ولی ب صورت من میسازه

۵سال میشه میزنم

عزیزم بسته ای ۴ هزار یا دونه ای؟

فک کنم دونه ای یه سرچی بکن ب هر حال قیمتی نداره

تو د یجی برن

روغن زیتون چه خواصی داره گلم

نرمی لطافت ودرخشندگی پوست و جلوگیری از پیری زودرس

اگه اینجام بخاطر اینه که دوس دارم کمک کنم و تجربه هامو به اشتراک بزارم تاخواهرای کوچیکتر ازخودم تصمیم بهتری برای زندگیشون بگیرن یا هرکسی مشکلی داره اگه بتونم باهاش همفکری کنم ،گاهیم دردودل کنم و سبک شم...
با اسپری هم اوکیه پس؟ چون من خودم کلی ماسک اماده گرفتم دیگه قرصی نگرفتم

اره 

گلاب رو میش اسپری کنی صورتت ماساژ بدی

مامان من خودش گلاب گرفته از گل

خیلی تاثیرش بهتر از گلاب کارخونه ایه😅

خیلی ها برند کامان رو بد میگن ولی ب صورت من میسازه ۵سال میشه میزنم

من خواستم کرم شبشو بگیرم بسکه نظراتش بد بود ترسیدم

مای جدا میزنید،؟من یادمه بچه بودم مامانم ضد افتابشو میزد،تو همون بچگی حس میکردم چقد اشغاله بااین که ...

من راستش گرون میخورم 

اون موقعم اندازه پنج تومن دادم سرم زیر چشم آبرسان اوردینری چیزای دیگه دیگه پولم کم بود گفتم مرطوب کننده حتما باید می‌زدیم اینو خرید 

بعد جوش دیگه به صورتم هیچی نزدم 😂😂همه رو دادم مامانم

2706