2752
2734

و دچار پیری زودرس نشه

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  

یه چیزی میخوام معجزه باشه برای پوست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
والا خیلی جیزا

مثلا چیا

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من هیچی نمیزنم همین هیچی معجزه میکنه

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه تو یه تاپیک جرت دادم و تو تاپیک دیگه باهات خوب بودم بدون اسم کاربری ها یادم نمی‌مونه وگرنه من هنوز ازت بدم میاد🙂
من هیچی نمیزنم همین هیچی معجزه میکنه

زحمت کشیدی گلم😂😂

خب پوست احتیاج به مرطوب کننده و شستشو داره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
معجزه میخوای؟ آب برنج

مرطوب کننده و این چیزا مدنظرمه عزیزم میخوام برم بخرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ژل آبرسان/ماست/اسکراب/روغن زیتون

اگه اینجام بخاطر اینه که دوس دارم کمک کنم و تجربه هامو به اشتراک بزارم تاخواهرای کوچیکتر ازخودم تصمیم بهتری برای زندگیشون بگیرن یا هرکسی مشکلی داره اگه بتونم باهاش همفکری کنم ،گاهیم دردودل کنم و سبک شم...
ضد افتاب از واجباته شوینده مناسب پوست ابرسان ویه شب در میون هم از ضد چروک وژل رویال ویتامین سی البته ...

عزبزم ضد چروک برات تاثیر هم داشته؟من کرم دور چشم ضد چروک خریدم دریغ از ذره تاثیر 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من ابرسان کامان میزنم ،ژل شستوشو،با پدوتونر یا گلاب پوستمو پاک میکنم،دورچشم میزنم

ابروهامم روغن سیاه دانه میزنم

باارایش نمیخابم 

دورچشم در دراز مدت اثر میکنه من دور چشمو از ۲۳سالگی میزنم 

حال‍ خوب‍ الانمو مدیون‍ خدام‍🫠🥲☝️سال گذشته باوجود ادمای سمی برام جهنم بود،،،باکمک خدا و اسی اینا🥹ازجهنم اومدم بیرون☺️❤️‍🩹الان۳ماهه ک علی شده مرهم همه ی زخمام😍❤️‍🩹ازخدا میخام با ی نی نی زندگیمونو کامل کنه🫠🤗☁️خدایا برای هررررررر لحظه ی الانم شکرت🥹🫠