2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 984718 بازدید | 118822 پست
ریزه خواری و حساب کنی گاهی حتی تا ۵۰۰ کالری هم میرسه ها حواست باشه . نوش جان عزیزم . ورزش چی؟

ورزش نداشتم دیروز مامانم میگه هنوز به خاطر کرونا ضعیفه بدنت ورزش نکن هر روز 😢اره راست میگییییا باید مراقب باشم ازین به بعد هعییی

حال متکلم از کلامش پیداست... :) 
ورزش نداشتم دیروز مامانم میگه هنوز به خاطر کرونا ضعیفه بدنت ورزش نکن هر روز 😢اره راست میگییییا باید ...

پیاده روی ‌‌‌‌‌‌کششی انجام بده . بدنت سست نشه عادت نکنه .چند سالته؟

خودت زندگیت و بساز . یه زن مستقل و قوی از همه جذاب تره.         به هر چی می‌خوام میرسم 😍😍💪💪

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
@فندق_فسقلی گزارش  ...

سلام عزیزم 😍

نوش جان🤗

برنامت خوب بود✅ اما.......... کلوچه و بیسکوییت آخه چرا 😑❌❌❌❌

شیرینی شاید اولش خوشمزه و خواستنی ب نظر بیاد اما همون لحظه اول ک میخوری حجم زیادی از پشیمانی سراغت میاد 🥴

کالری زیاد رو از امروزت کم کن گلم

به حکمتش دل بسپار 🌿
ص: یک قاشق ارده شیره +دو کف نان تافتون+ سبوس(۲۳۰) م و : سیب و دارچین +خرما دو عدد + کیک یزدی(۲۷۳) ن: ...

به به نوش جان🤗✌🏻😍

آخه کیک یزدی؟؟😭😭😭😭❌❌

ماشالا ب وعده ناهار 😲😑

قشنگ معلومه برنامه از کنترلت خارج شده😅😅😅

باشه گلم،، کالری امروزت رو بهتر تقسیم بندی کن🙏🏻

به حکمتش دل بسپار 🌿
چششم عزیزم.  گزارش 💛💛💛💛💛💛💛 ص.شیر برنج۷قاشق.انجیر خشک یکی.  ن.پنیر محلی ۲قوطی.گوج ...

سلام گلم😍

نوش جونت بسیار عالی✌🏻✅

چرا بیسکوییت؟؟🥴🥴

بقیش رو ک خودت گفتی 👌🏻

سفر بخیر 🌺🌺

به حکمتش دل بسپار 🌿
سلام گزارش امروز جدول درشت مغذی ها رو پست بعد میزارم با اینکه ناپرهیزی کردم اما همه چیم مناسب بود خد ...

سلام 🙋

منم امشب گزارش میدم 

امروز فردا می‌خوام ۶۰۰؛۷۰۰بسوزنم تا ببینم یکشنبه عدد ترازو چی نشون میده 

آی آی فست فردا🤒

.‌
2706