2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 982126 بازدید | 118822 پست
گلم نمیخاد از کالری  فردا کم کنی.. سبزیجاتت کو😑😑😑حبه قند اون وسط چی میگه ورز ...

سبزیجات نداشتن😣😣

گفتم ک خونه مادرشوهربودم ازصبح😬😬

باشه ممنون گلم😘

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
متنفرم😤😤😤😤😤 نگهداریشونو دوس ندارم 😑😑😑 الان جارو کشیدم، پارچه زیونو عوض کردم شستم، غذا براش ...

وااااااااااااای  آینازی من عاشق حیواناتم تازه خودم یه مینا خوشگله دارم عاشقشم🐦🥰🥰

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
سرگروه جونم حداقل نامحسوس بیا کسی نبینتت😉😊😊

😂😂😂😂😂 هر‌چی صبر کردم نیومدن... گفتم یه یاداوری کنم

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
یعنی امروز😍😍 ایشالا عمل عالی داشته باشی گلم🤗🐥🐥🐥💖💖

گلم الان دی ماه هستیم بهمن دقیقا ی ماهه دیگه

👑سرگروهه سبززززز👑.                      تاریخ شروع رژیم 99/3/30 وزن اولیه ی اولیه 103😕              وزن همراه شدن با تاپیک 87😢😢😢                       وزن فعلی  66 😅😅😅 وزن هدف 65😍      خاستن توانستن است💪💪💪 فقط کافیه ی بار برای همیشه اراده کنی و بهترینا رو واسه ی خودت رقم بزنی با تاپیک بامداد خمار عزیز همراهم و ازش ممنونم👙👙
سلام خوشکلا ۱۵دقیقه پیاده روی  دو ست ۱۵دقیقه حلقه زدم  قدرتی دو ست ۲۰تایی چرخش پهلو د ...

سلام عزیزم ببخشید من چندوقته نیستم رعایت میکنم اما وقت نمیکنم گزارش بدم خیلی درگیر بودم ایشالاازفردا چندهفته اس اصلا خودمووزن نکردم 

عضو چالش لاغری بامدادخمار.....گروه آبی💙.................. وزن اولیه78....وزن شروع چالش زمستونی75....وزن فعلی69.600😍 وزن هدف 60......... به امیدخدابه هدفم میرسم💪
2738
همه اومدین سر قرار؟؟؟👀👀👀👀👀

🙄📿

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
یکی از این ۳تارو میدوزم کدومش بهتره؟؟ https://uupload.ir/files/5ebv_img_۲۰۲۱۰۱۱۶_۲۰۳۰۱۷.jpg

اون آجری و دامنش خوشگله اونو بدوز

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....
بچه ها کجایین ندیدمتوون تو غارین😂😂😂 @فندق_فسقلی     @زیتونپرورده     ...

خخخخخخ اره دیگه😂😂

👑سرگروهه سبززززز👑.                      تاریخ شروع رژیم 99/3/30 وزن اولیه ی اولیه 103😕              وزن همراه شدن با تاپیک 87😢😢😢                       وزن فعلی  66 😅😅😅 وزن هدف 65😍      خاستن توانستن است💪💪💪 فقط کافیه ی بار برای همیشه اراده کنی و بهترینا رو واسه ی خودت رقم بزنی با تاپیک بامداد خمار عزیز همراهم و ازش ممنونم👙👙
سلام عشقم تو اب بودم 😂😂😂 

تو دیگ نباشی تو آب خوبه😂😂😂😜😜😜

نگران نباش استرس خرابتر میکنه یه نذری بکن انشالله بخیر خوشی و سلامتی تموم بشه بره ،قبل روز عمل بیا ا ...

حتما فدات بشم مرسی از دلداریت

مرسی سرگروه مهربونم😍😍😘😘 الهه جون تند تند بیا دلمون تنگ میشه بخدا💚💚

چش...فداتبشم من💋💋💖💖💗💗🌸🌸

2706