2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 985520 بازدید | 118822 پست
اگه اجازه میداد خودت برنامه ی گردش بریزی با بقیه  خودشم خواه ناخواه باهات می اومد شوهر من دید ...

پروانه مثلا جمعه ها تو تابستون می‌بره بیرون ساعت۵میگه بریم خونه 🙄🙄ولی با بابام اینا بریم دیر میایم خوش میگذره یا با داییمام بریم.مثلا چندهفته پیش جمعه بود گفتم هوا خیلی خوبه بریم پیاده روی شورابیل،گفت من از ماشین پیاده نمیشم با ماشین دوربزنیم گفتم نمی‌خوام با ماشین😔😔😔خیلی گفتم خوبه حال وهوات عوض میشه میگه من حوصله ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پروانه مثلا جمعه ها تو تابستون می‌بره بیرون ساعت۵میگه بریم خونه 🙄🙄ولی با بابام اینا بریم دیر میایم ...

من شورابیل رفتم ...اشکال نداره همون قدر که بردت بیرون ازش تشکر کن کارشو بزرگ جلوه بده اینحوری ترغیب میشه دوباره ببره و بیشتر بمونید،الان که کرونا و سرما هستش اکثر اقایون مخالفت میکنن عزیزم طبیعیه

خوش لحالت خیاطی بلدی  من همیشه درگیر خرید لباس پوشیده هستم پیدا نمیکنم مدل مد نظرمو ،خیاطمونم ...

چندتا مدل پوشیده پیرهن از اینستا گرفتم برا عید تو خونه بپوشم

اون پیرهنارو کمتراز۵۰۰نمیدن واسه من با۱۰۰تومن حل میشه😂😂😂😂ولی بدوزم واسه یکی هم پر پر۲۵۰درمباد عین همونم میدوزم.خودشون آخرش تعجب میکنن

گزارش امروز

@سمیه1396    

@کیان_جوون    

ص:۱تخم مرغ ابپز+۶گرم نان بربری+۱چای+۱خرما

م و:نصف سیب+نصف پرتقال+چای+نبات۵گرم

ناهار:۱ساق ران مرغ کوچک+نان ۶گرم+۷ق ماست

میان وعده:چای دارچین۱استکان+بیسکوئیت جوگرجی نصف+۲حبه قند😑

شام:یک سیب زمینی کوچک ابپز+کمی سرخ شده(شرمنده به اصرارخوردم مهمونی بودم😢)

فعالیت:۳۰مین پیاده روی+۳ست ۱۰تایی لمس پاشنه پا+۳ست۱۰تایی زیرشکم زانوخم✔

مجاز:۵۰۰✔

مصرفی:۵۹۸🥶✔(فرداازکالریم کم میکنم🥺)

مصرف آب تاالان:۵لیوان✔

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
2706