2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 982140 بازدید | 118822 پست
ما خمار سازانیم 😂😂😂😂 زیاد وردست بامداد خمار بودیم @بامدادخمار     کوجایی رییس جون ...

سلام سلام مامان برگشته 😂😘😘😘♥️♥️

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اومدی؟؟خدارو شکر چیزی نشده 🤲🤲🤲 دوراز جونت ایشالله همیشه کار خیر پیش بیاد ولی بیا بگو نگرانت شدیم ...

قربونت عشقم 😘😘♥️♥️ 

ولی چقدررر دلم برای همتون تنگ شده بود 😢

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2728
خدا ایشاالله حفظشون کنه برات عزیزم. میدونی باشگاه جای خونه مامانه ک میام.ک بتونم دخترمو بزارم و برم ...

خدا گل دختر تورو هم حفظ کنه وانشالله سایه ات همیشه بالا سرش باشه😘

موفق باشی قهرمان💪💪

عضوتاپیک بامداد خمارتاریخ شروع رژیم12/9/401قد 158وزن شروع 71/600  😡  70/200😎69/400😎71/400😡68/900😎هدف53              اگه دیروز منو می‌شناختی امروز دیگه منو نمیشناسی، من روزانه رشدمی کنم💪💪
رفتي كربلا؟؟؟؟😂😂😂😂😂😘

اره شبیه دشت کربلا شده بود خونه م 😢😢😂😂

سلام دخملیا چطوریایین خوش اندامای اینده😜(خودم بشخه وقتی ب اینده فک میکنم ک هیکلم نازناز شوده ت دلم ...

ميشه حتما 

بهش فكر كن 

منم بعم ميگفتن سايز شما رو نداريم 

الان سايز ١ دو جا وفتم برام گوشاد بوده

الانم در واقع سايزم رو ندارن😂😂😂😂😂😂

2738
بچه هااا من نگران الهه بامدادی ام خیلی وقته نمیاد😳 @sanaz718     شما خبری نداری ازش ا ...

سلام عشقم ببخشید نگران شدید 😘😘😘♥️♥️♥️

امروز که فَستِ فستم  دست وپای فَت رو بستم امروز که اصلِ فیتم از من نپرس کی هستم     ...

😂😂😂 قر تو کمرم فراوونه نمیدونم کجا بریزم 

@بامدادخمار   سلام عزیزم چالش بعدی کاهش وزنتون کی هست

سلام عزیزم این چالش جدیده و دائمیه همه هم میتونن عضو بشن 

بچه ها شوهرم میگه از وقتی رژیم و شرو کردی پوستت خیلی عالی تر شده، موهات پر تره و سیاه تر شدن، چشاتم ...

قربونت عزیزم چه عاالییی افرین 😍😍👌👌👏🏼👏🏼

2706