2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 983645 بازدید | 118822 پست
سلام گل گلیا بنده طبق وعده ای که دادم امروز بسیار دخمل گلی بودم و ورزش نیز کرتاهه امیدوارم فست فرد ...

در طول هفته كلا غذاي ليرون خوردي 

خوب كم بخور حتي غذاي بيرون رو اندازه مجازت

سلام خوبي عزيزم  منم غيبت صغري داستم  همين الان اومدن  تو هم نبودي؟؟؟؟؟

سلام عشقم عه توام نبودی ؟ راستشو بگو کجا رفته بودی ؟ 

منم دوشواری داشتم امروز اومدم 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
شاید دیانا یا خواهرش شماره شو داشته باشن 🤔غیبتش طولانی شده @بامدادخمار     دختر ما رو ...

سلام عزیزم ببخشید نگران شدید یه کار برام پیش اومده بود 😘😘♥️

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
الهه جان چطوری ننه کجایی کم پیدا😢😢😢 @بامدادخمار     عاقا بیا دیگه😑😑😑

سلام 😅😘😘😘😘

منم موشكلات داشتم  اره نبودم  رفته بودم سقا خونه دوعا كنم

منم رفتم سقا خونه دعا کنم ولی به چوخ رفتم 😂😢

ینی من 106 کیلو ام روزی 2000 کالری بخورم دو روزم فست باشم واقعا کم میکنم؟؟؟

اره عزیزم 

سلام عزیزم خوبی برام یه کار فوری پیش اومد بعدشم مثل 🦄 در گل مونده بودم  ببخشید نگرانتون کردم ...

اومدی؟؟خدارو شکر چیزی نشده 🤲🤲🤲

دوراز جونت ایشالله همیشه کار خیر پیش بیاد ولی بیا بگو نگرانت شدیم عزیزم😘😘😘😘😘😘😘😘😘

سلووووم بچه ها خوبین؟؟😍😍😍 از الهه خبری نیس نگرانشم😭😭😭 @بامدادخمار    

سالام سوسیس 🙈😘😘