2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 984272 بازدید | 118822 پست
نوجونی ورپ پسند😅😍من اصلاً نمیتونم یه آهنگشوکامل گوش بدم اعصابم بهم میریزه آهنگای حجت اشرف زاده بهم ...

منم حجت اشرف زاده گوش میدم ولی ن زیاد😅اره بابا اصلن سخت گیر نیستی 😐😂 ت ک گفتی سخت گیر نیستی بعد الان میگی اگه کچلم شدی بازم درست بخون 😐😐😐😐😂😂😂 اره والا خیلی ادم بعضی موقع ها دیگه نمیدونه چی بپزه 😑

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇
سلام،من سوالتونو خوندم،نمیدونم فندق جواب داده یا نه،من برای دوری از سردی و گرم شدن بدن،الان دارم وزن ...

ممنون نه زیاده گویی که نه لطف کردی دانسته هات رو باهام سهیم شدی😚🌹

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نگین چه گزارش قشنگی دادی امروز چقد اولشو خوب نوشتی واقعا قند تو دلم آب شد👌👌👌👌👌👌

اخه ت کار قند نباتم 🤭🤭 گفتم حسم ب شمام منطقل کنم😁 الاهیدا شبا گزارش نمیدی🤔

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇
تو آب و غذا ریخت😐 ۴ قل روش خوندم و وان یکاد ولی همش بحثمونه

اگه مجبور شدی از غذایی که بخوری که فکر میکنی مسموم باشه (چه دعا و چه سم )سوره زیتون رو بخون اثر نمیزاره برای باطل کردن طلسم هم زمان طلوع و غروب آفتاب یک مشت اسپند با یه مقدار نمک در دست راست  بگیر و حمد و ۷توحید بخون و وروی اتش بریز آیت الکرسی و۴ قل رو بخون دود کن 

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪
2731
من نذاشتم عزیزم مادر شوهرم آورد اعصابم خرد شده بخدا دلم‌میخواد بهش بگم اعتقادی ندارم و باعث شده ا ...

خانم من ک نمیدونم چرا و واسه چی بین شما و شوهرتون دعوا هس ولی وقتایی ک دعوا میکنی چن بار سوره ی طلاق رو بخون باعث میشه ک کدورت بینتون رفع شه راستی اگه دعایی چیزی این مادرشوورت نوشته همین پیداش کنی و بازش کنی بخونیش باطل میشه . بعدشم خو بهش بگو اعتقاد نداری و باعث شده اوضاع بینتون بد بشه ارامش زندگی خیلی مهمهههه 

گزارش دیروزم😬😬

صبحانه نخوردم😑کارگر داشتم اصلا فرصت نشد🙄

میان وعده نخوردم 😕

ناهار دو کفگیر لوبیا پلو +،یه ق ترشی 300 کالری

میان وعده چای + یک عدد مافین 94+میوه پرتغال سیب نارنگی

شام دو برش مثلثی پیتزا (همسر خریده بود گفت نخوری ناراحت میشم منم که منتظر اینچنین حرفی بودم سریع پذیرفتم

😂😂) 302 کالری

قبل خواب شیر دارچین

کالری مجازم 1220

کالری مصرفی 1180

ورزش کلی کار خونه کردم خودش یه جور ورزش بود

@خوشگلشششونم      

@مندا      

@شومیخک      

همه مون همینیم تنها نیستی😂😂😂

میبینی ترخدا وضعیتو😫

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
 امان از شیطان رژیم

لعنت خدا بر عامن هتپ چهارصدم

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

کی خوابه و کی بیدار؟؟؟؟

یه سوال داشتم 

یه بسته ۱۵ گرمی قهوه فوری چه قدر کالری داره؟

آه از غمی که تازه شود باغمی دیگر 😭😭😭                                                             خدایا صبر بده به ما زمانی که لا نعلم الا خیرا  دیگر رو با بغض و گریه میشنویم،زمانی که دیگر ابراهیمی پشت سر نیست😭                                      تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
من نذاشتم عزیزم مادر شوهرم آورد اعصابم خرد شده بخدا دلم‌میخواد بهش بگم اعتقادی ندارم و باعث شده ا ...

خدا لهنتش کنه الهیییییی

جیگرم یا ودود رو ۱۰۰۱ مرتبه بخون ب شوهرت فوت کن.

سوره طلاق ۳ بار بخون.

ایه ۱۱۵ و ۱۴۲ سوره انعام هرکدوم رو ۷بار بخون و به اسپند فوت کن.

یعنی ۱۴ بار فوت باید بکنی ب اسپند و دود کن ب کل خونه(حسابی دود کن)

جای دعا اینارو انجام بده.

من از هر سه تاش جواب گرفتم. و در اخر یکم باهاش راه بیای حله.میدونم خییییلی سخته ولی سعی کن سکوووت مطلق باشی تو نارحتی و عصبانیاش. با عرض شرمندگی و جمله اخر بگم

ی چند روز هرچی گفت قبول کن و بگو چشم🤧🤧🤧

گزارش دیروز فست

ناهار و شام دو لیوان آش جو تماااام😂😂😂

الانم میخام برم بخووووورماااا😆

@دیانا24    چرا نیستی جیگر

@آلاهیدا    

@گلعنبر     @هستی697   @74parisa    

2706