2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 983736 بازدید | 118822 پست
نوش جون  عزیز دلم  گزارش امروزم  صبحونه   چایی و خرما میان وعده نارنگی ناهار ...

عاااالی عزیزم

برنامه ی انروز منم

صبحانه

چای و۲تاخرما

ناهار

۲تافیله مرغ با یدونه سیب زمینی و ۳تا قارچ بخارپز

شام

۱لیوان شیر و۲تاخرما

کالرب کل۴۴۵

@آسنات99    

@mondieu    کلک اسم کاربریت خیلی خاصه ها🤩🤩

سوگلی خدا منم💜
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امروز که فَستِ فستم 

دست وپای فَت رو بستم

امروز که اصلِ فیتم

از من نپرس کی هستم  

@بامدادخمار    

@آسنات99    

@سمیه1396    

عضو گروه آبی(چالش بامداد خمار عزیز) وزن قبل80، وزن الان 67، وزن هدف 60  بهترین تغییر بعد از بارداری کم کردن وزنهای اضافه س، خیلی ساده گروه بامداد خمار آرزوی منو برآورده کرد. خیلی از تک تک سرگروها و راهنماهای مهربون ممنونم  
امروز که فَستِ فستم  دست وپای فَت رو بستم امروز که اصلِ فیتم از من نپرس کی هستم     ...

🤣🤣🤣🤣

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718
2731
عاااالی عزیزم برنامه ی انروز منم صبحانه چای و۲تاخرما ناهار ۲تافیله مرغ با یدونه سیب زمینی و ۳تا ...

عالیه 

ورزش ها بری ها حتما😡

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718
سلاااام رقیب جان خوش اومدی به گروه ...از این به بعد منو تو و زهرا رقیبیم پس 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪

فدات بشم زیبا جان🌼انشالله بتونیم پرقدرت تپلیامونو آب کنیم💪💪💪😉😉💛💙♥️

عضوتاپیک بامداد خمارتاریخ شروع رژیم12/9/401قد 158وزن شروع 71/600  😡  70/200😎69/400😎71/400😡68/900😎هدف53              اگه دیروز منو می‌شناختی امروز دیگه منو نمیشناسی، من روزانه رشدمی کنم💪💪
سلاااام عشقولی من با تمام قدرت دارم پیش میرم  برنامه ریزیمم کردم تا شب 💪💪💪 زهرا برق شما ه ...

ن عزیز برق ک نرفته ولی دیشب زلزله اومد مشهد😰

عاااالی عزیزم برنامه ی انروز منم صبحانه چای و۲تاخرما ناهار ۲تافیله مرغ با یدونه سیب زمینی و ۳تا ...

عالیه برنامه ات💪

کاربریم اگ برات سخته سارا صدام کن😘

عضوتاپیک بامداد خمارتاریخ شروع رژیم12/9/401قد 158وزن شروع 71/600  😡  70/200😎69/400😎71/400😡68/900😎هدف53              اگه دیروز منو می‌شناختی امروز دیگه منو نمیشناسی، من روزانه رشدمی کنم💪💪
فدات بشم زیبا جان🌼انشالله بتونیم پرقدرت تپلیامونو آب کنیم💪💪💪😉😉💛💙♥️

سارا جون میشه اصلاعات امضاتو کامل کنی قدتم بنویس

امضامو بخون متوجه میشی

گزارش امروز  صبحانه :سه کف دست نان لواش+نصف قوطی کبریت پنیر+یکمی حلوا شکری +یه لیوان چای با کش ...

عزیزم من کالری شماری ول کردم چون واقعا کاهش نداشتم وقتمم محدوده واس کاهش... روزای فستم خ سختم بود  

برگشتم ب رژیم کتوژنیک ک واقعا ازش نتیجه عالی دیدم

ایشالا ک شما و همه دوستان موفق باشین و ب وزن دلخواهتون برسید💜🙏🏽🤲🏼

فقط پروفایلم و امضام رو طبق اضافه وزنم درست کنم بعد چی؟ 

بعدش میری زیر گروه عزیزم.

همه توضیحات کامله.

ببین کدوم گروه میشی. و سرگروهش کدوم یک از عزیزانه. تگ کن و بهش بگو

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست
کبودیش خیلی زیاد نیست دردش زیاده  

پس بزن تا کبود شه😅😅😅

شوخی کردم. دردش طبیعیه ولی اگه واقعا سخته واست اولاش با یه حلقه سبک شروع کن .اونایی که باشگاهین خیلی سنگینن

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵