2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 984297 بازدید | 118822 پست
آررره😂😂 سمیه تثبیت خوبه؟ تا حالا افزایش داشتی؟

نه اصلا خوب نیست😕  سخته🤕هی زیاد میشم.. وزنم بالا اومده.

من با همون کاهش  وزن راحت ترم... 😂

تو‌ چی؟؟

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یادم رفت میخواستم از دیشب بذارم دوباره امشب دیگه یادم نمیره

باوشه متنظرتم😇

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇
سلامتی خبری نیس😍 چیکارا میکنی خوش میگذره؟ حوصلم سریده

س اول را برداری چی میشه😂😂😂😂😂😷😷😷

من از کله صبح تا بعد از ظهر را کاراموزی میرم... وقتم‌کم هست جانم...

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2731

@دیانا24    

کجایی دختر؟؟ غلتیدی تو‌ دیگ😐⛏

@مهربان9999    

سلام گلم.. خوبی؟؟؟ کجایی؟؟؟

نخور ننه.چت شده؟؟؟؟نزدیک پری نیستی؟

نه پری تازه تموم شده 

ولی خودم حس میکنم روزای پری خیلی جلوی خودمو گرفتم شیرینیجات نخوردم و رعایت کردم حالا عقده کردم و حمله کردم🤦‍♀️ کاش تو همون پری دوتا شیرینی خورده بودم رفته بودا

سمیه واقعا توام میزنی به خاکی منم هی میخورم لابلاش باز رعایت میکنم میترسم بدنم جوابم کنه🤦‍♀️

من با فقط با اسم تثبیت مشکل دارم... 😂 همینکه اسمش بیاد روم، کاهشم استپ میشه و میره رو افزایش....

تا الان کالری تثبیت را نگرفتم، همون منهای ۱۰۰ هست ولی  فقط ورزشم کمتر شده و بعضی وقتا فستا را نمیگیرم...   با این حال، وزنم رو به افزایشه😐🤕

باید دوباره ورزشام را زیاد کنم و فستام را همشونو‌بگیرم!!!

بزار تو فقط عکس بزاااار جهنم الضرر کیک باشه هم اشکالی نداره فقط بزااااار😐😂

😂😂😂😂

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
😂😂😂😂😂😂😂سلام گلم🌸مرسی عزیزم💓💓💓 نه هواسم هست، نشونه گیریم دقیقه فقط روی چربیهاتون میزنم ...

❤❤❤

😂😂😂😂😂😂😂

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!

https://uupload.ir/files/pgbq_۲۰۲۱۰۱۰۵_۲۱۱۳۴۱.jpg

کیک پریشب😃😃

@_bahar_98        

@shaparakشرقی        

@خوشگلشششونم    

@sanaz718    

@آلاهیدا    

اینم ژله

https://uupload.ir/files/d7rj_۲۰۲۱۰۱۰۵_۲۱۱۳۴۶.jpg

https://uupload.ir/files/pgbq_۲۰۲۱۰۱۰۵_۲۱۱۳۴۱.jpg کیک پریشب😃😃 @_bahar_98     & ...

عالی.کیکه ریش بابانوئلی گذاشته😀مبارک باشه😍.

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫
عالی.کیکه ریش بابانوئلی گذاشته😀مبارک باشه😍.

ممنون.

آره.یه سیبیل درست کردم.بعد دورش خانه زدم.محو شد😂😂😂😂😂

2706