2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 982222 بازدید | 118822 پست
سلام عزیزم🐥 با اجازه من راهنمایی کنم و سوالی داشتی بپرس تا جواب بدم من تنبلی تخمدان دارم و تا الان ...

فندق جون منم پلی کیستیک داشتم همون تنبلی خودمون یجوری بودم ک شاید ۳ ماهم پری نمیشدم😑😑🤦‍♀️با قرص و سوزن و ... من پری میشدم (هورمونم تنظیم نبود)😂😂🤦‍♀️ولی

ی دارو گیاهیی گرفتم دورشو کامل کردم الان دیگه خوبم میخای ت هم امتحانش کنی؟ ولی بجز این قرص و دارو ورزش بشدتتتتتتتتتتتتتتتتت تاثیر دارع

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الکی😒😒😁😂😂

😂😂😂😂 بدون کله بود.

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
لبخندت😒

لبخندم واسه اینه که گفتی بین خودمون بمونه🤭

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....
2742
به خاک و خون کشیدی تاپیکو😂😂😂😂😂

😂😂😂😂😂😂😂😂ازین به بعد هرکی خواست عکس بده باس منو اول در جریان بزاره افتاااااااد👎👎😂😂الهه باید منو مدیر اجرایی عکس های سایت کنه @بامدادخمار    

2740
اره با کروم میام 😬

من با این برنامه میام.

https://uupload.ir/files/9sol_screenshot_۲۰۲۱۰۱۰۶-۲۱۰۹۴۹_one_ui_home.jpg

این برنامه را نصب کردم.تبلیغات را حذف میکنه.

https://uupload.ir/files/8pj_screenshot_۲۰۲۱۰۱۰۶-۲۱۱۱۵۶_one_ui_home.jpg

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
از کله بهتری تو عکس بوده سعی نکن منو قول بزنی😂😂😂

😂😂😂😂

منو که نگو.اگه عکس بدم غش میکنید

از بس خوشگلم😂😂😂

2706