2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 983541 بازدید | 118822 پست
🤣🤣🤣🤣🤣🤣بترکی کوفتم نمیشه خیلیم میچسبه 😅😅چون می‌دونم یه روز نزدیک توام جنیفرشدی😉  همش ...

ولی جدای از شوخی چه حال خوشی داری فاطمه

هزاران آفرین به اراده و پشتکارت 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

سلوووووم خاحرای خیشگلم 😊😊 به عنوان دیوانسالار فرهنگستان ادب و هنر دربار، بر خود لازم دیدم نکاتی رو متذکر بشم.  زین پس به جای واجگان منحوس  " من اراده ندارم"  و  "انگوزه ندارم"  از واجگان   "چاقی بی ادب است"   استفاده میکنیم.  ینی چی که اراده ندارم؟؟؟ مگه دست خودشه؟؟؟  اگه ۳۲۶ نفر تو تاپیک قبل کم کردن پس ما میتونیم ۳۲۷ مین نفر باشیم... اگه بازم ازین حرفا بشنوم میکوشتونمتون 😁😁😁🔫🔫🔫🔫    ضمنا انگوزه هم خواستین ،  بچه های اینجا  همچی بهتون انگوزه میدن  که از خوشی برین بالا با برف سال بعد بیاین پایین ... اونم مانکن و خوشتیپ 😉😉😉      ذمنن (  همون ضمنا بابا! چرا به جزییات توجه میکنی؟ برو اصل مطلبو بوخون  )   میگفتم ... ذمنن اینجا "من مرد تهنای شبم" نداریم ...  اینقد بروبچز اینجا باحاااااالن که نگووووو 😍😍😍😍😘😘😘😘😘    آخرین متلب :  من اصلا نمیدونم غار و عبادت و گونی برنج چی هسدن ... به جان خاله قورباخه راستشو میگم 😁😁😁 از اینکه کلمات زوبای منو خوندین مچکرم 😘😘😘😘😘😘   الهه بیا دیوونه سالارتو اخراااج کن 😁😁😁😁                 گام ۱: زیر ۱۰۰: ۱۰۵/۸ ---> ۹۸/۵ .... گام ۲: برسم ۹۴ که برم بنفش.   دیاناجون عشخی ❤❤❤  هدف: فعلا ۶۹... که سنگ بزرگ ورندارم. ولی به قول الهه آخرش به زیر ۶۰ راضی میشم 😉😉😉
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@آلاهیدا    

قربونت برم 😍چندبار خواستم رژیم بگیرم همش میزاشتم کنار بعد چند روز ولی اومدم اینجا گزارش که میدادن به هم میگفتم من زیاد خوردم باید کمتر بخورم یامیگفتم اینا میتونن من نمیتونم اون موقع خاموش دنبال میکردم به یه ماه عضو شدم دست پر اومدم تو یه ماه۵کیلو کم کرده بودم💃💃💃💃💃

2731
😂😂😂😂 خودم شاخ دراووردم کی رفتیم 2021 بیخبری😂😂😂 اره ولی من بیشتر از 5 ق شد😨😨😨😨😨 بین خود ...

نوش جونت عزیزم☺😚

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....
بعضی غوذاها مخصوص روح هسدن مثال: 🍗🍔🍟🍕🌭🥪🌮🌯🍲🥨🥖🥞🧀🍖🥐🍚🍛🍜🍝🍠🍢🍣🍤🍥🍡🥟🥠🥡🍦🍧🍨🍩🍪 ...

🤤🤤🤤🤤🤤🤪🤪🤪🤪🤪 نه عزیزم چیزی جا نمونده 😭😭😭😭

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....
وااااه راس میگیا چه بیخبر عمرمون اومد و رفت 😔😔😔😔😔😔

چرا ناراحت پ عشقم، سر بالا الاهیدای نازم😁😁😻😻

عمرم تا الان هر جور بوده گذشته مابقیش مهمه ک پر از اتفاقای شادی اور و موفقیت امیزه😉😉😉

سال جدید خودمونو با اندامای لاکچری شرو میکنیم اووووف بخندو حالشو ببر😙😙😙

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
نوش جونت عزیزم☺😚

لبخندت😒

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪

@بامدادخمار    

سلام 

ممنون از تاپیک خوبتون 

من ۵۸ کیلو هستم و میخوام ۳ کیلو کم کنم و ۵۵ کیلو بشم 

قد:۱۷۱ 

میدونم اضافه وزن ندارم ولی خودم رو باوزن ۵۵ کیلو بیشتر دوست داشتم و میخوام به اون وزن برسم و بعد تثبیتش کنم 

ممنون میشم من رو هم عضو کنید لطفا🌺

If it’s not making me happy or making me better, I’m busy 
عزیزممم خجالتم میدی راه دارم تاقهرمانی😂😂 عیب نداره گلم نگرانی واسترس نداشته باش به قول(سمیه جون ع ...

عههه اجی وزنت ۵۱ چقد خووووب 😍😍😍😍

کی میری برا تثبیت و سیکس پک دراوردن😍🤔

کی میشه منم ب هدفم برسم ☹ولی احساس میکنم دوره وزن کم شدن بیشتر ذوق میکنم تا تثبیت چون دوره وزن کم کردن همش خوشحال میگم اخجوووون ی کیلو کم کردم ولی تثبیت همش استرس دارم وااای خداااا باز دوباره زیاد نشههه و ...😑😬😬 فک کنم خود درگیری مُضمن گرفتم😂😂😂😂🤦‍♀️

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇
باقد۱۷۱ میخوای بشی ۵۵😲😲 وزن نرمال یعنی ۵تاکمترازقد که مال شما میشه۶۶ من تو ابرا محو شدم😂😂😂

عزیزم 

سلایق فرق میکنه 

من با ۵ تا اختلاف یعنی باید ۶۶ کیلو باشم 

که اصلا دوست ندارم  

وقتی ۵۵ کیلو بودم اندامم رو از همیشه بیشتر دوست داشتم

الان دنبال اینم که بتونم ۳ کیلو‌ کم کنم تا به اون چیزی که میخوام برسم 

این تاپیک برام انگیزه ی خوبی بود 

فقط اگر ممکنه راهنماییم کنید ممنون میشم من الان برای ۳ کیلو باید در گروه سبز عضو شم؟ 

@زیتونپرورده    

سلام 

خوبین؟ 

من‌میخواسنم عضو شم و فکر میکنم باید عضو گروه سبز باشم 

برای کاهش وزن ۳ کیلو 

میخوام از ۵۸ به ۵۵ برسم 

ممنون میشم راهنماییم کنید

عزیزم  سلایق فرق میکنه  من با ۵ تا اختلاف یعنی باید ۶۶ کیلو باشم  که اصلا دوست ندا ...

آره گروه سبز میشی عزیزم پرو فایلتو تغییر بده اینم سرگروهت واست تگش کردم.

@زیتونپرورده   بیا عزیزم می‌خوان زیرگروه‌هت باشن.