2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 983541 بازدید | 118822 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باریکلااااا عالیییییی بودی عزیزم👏👏👏👏👏💙💙💙😍😍😍راستی ساراجون امضاء بچه های آبی رونگاه کن یه د ...

بله حتما😘😘

فقط ببخشید برای ورزش، هر گروهی چالش خودش رو داره یا نه یه دونه چالش، هست برای کل تاپیک

عضوتاپیک بامداد خمارتاریخ شروع رژیم12/9/401قد 158وزن شروع 71/600  😡  70/200😎69/400😎71/400😡68/900😎هدف53              اگه دیروز منو می‌شناختی امروز دیگه منو نمیشناسی، من روزانه رشدمی کنم💪💪
2731
توجه نکن عزیزم  ب هیچکس نگو رژیمی تغییر که کنی چشم همشون درمیاد

اره😃😃😘😘💪🏻

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
سلام عزیزم🐥 با اجازه من راهنمایی کنم و سوالی داشتی بپرس تا جواب بدم من تنبلی تخمدان دارم و تا الان ...

ممنون خیلی مفید بود سعی میکنم رعایت کنم و سوالی داشتم حتما ازتون میپرسم😘

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪
عزیزممممم آجی خودم چطوره😘 آره ۵۰:۶۰۰شدم ولی متناسب باقدم هنوزجادارم کم کنم اگرکشش داشته باشم😂😅 ...

فک نکنم سر حال باشم🤦‍♀️ 

اجی فک میکنم اگه زیر ۵۰ بشی استوخوناتم اب کنی😂😂😂😂😂😂 اسکلت بدنت درشته ک میخای زیر ۵۰ بشی؟

عههه پس خود درگیری مضمن طبیعیه🤔😂 

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇
گلم من زیاد درباره ی تنبلی تخمدان اطلاع ندارم  فاطمه جون  ( فندق فسقلی ) رو برات تگ میکنم ...

ممنون لطف کردین💐

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪