2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 983533 بازدید | 118822 پست
هیچی ساناز یه هفت‌ست منو اسیر عسک کرده بعد یه ساعت پیش عسکو گذاشته نامرد دررفته من ندیدم اینام تف نی ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂

خدا نکشت 

من یه بار دیدم عکسشو ببینی چی میشه 

فک کنم سیل بیاد😂😂

😂😂😂😂ایرادنداره طلایی شدی دیگه تایکسال مراقب باش بالانیای عالی میشه😍 ۱۵۳ام😅

اگر خداکمکم کنه بالا نمیام زود گاوه رو سر میبرم ولی هرازگاهی اینجوری میشم یه دفعه حرص میکنم میخورم میخورم میخورم آخرم عذاب وجدان میکشه منو 😆😆 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام گلم  دوستم پرسیدچقدکم کردی گفتم یک کیلوگفت زحمت کشیدی😔😔ذوقموکورکرد..تویک هفته وخورده ای ...

وا کی گفت.

شاید شوخی کرده؟

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
وا کی گفت. شاید شوخی کرده؟

همین امروز😔🥺

نه جدی بود😔😔

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍

سپیده با کروم میای.با برنامه اینترنت خود گوشی میام.

یه برنامه نصب کردم.تبلیغات را میبره

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
همین امروز😔🥺 نه جدی بود😔😔

😐😐😐😐

یعنی چی؟

من خودم بعصی وقتا ۲۰۰ گرم کم میکنم.

ناراحت نشو.

مهم اینه که پشتکار داری.💪💪💪

@بامدادخمار     سلام بامدادخمار گل میشه یه مشاوره ای به من بدین من این هفته افزایش وزن ز ...

سلام عزیزم🐥 با اجازه من راهنمایی کنم و سوالی داشتی بپرس تا جواب بدم

من تنبلی تخمدان دارم و تا الان باردار نشدم و این مراحل رو گذروندم

کسی ک تنبلی تخمدان داره مقاومت ب انسولین در بدنش بالاست و سبب میشه بدن کاهش وزن نداشته باشه و برعکس دچار اضافه وزن بشه...برای شکستن این مقاومت باید رژیم غذایی کم کربوهیدرات و ورزش و پیاده روی داشته باشی

برنج و نون و سیب زمینی و ماکارونی رو محدود کن...نوشیدنیهای مصنوعی،شیرینیجات،فست فود،،سرخ کردنی،،هله هوله رو باید قطع کنی

مصرف سبزیجات،میوها،،مغزیجات،،آب،،را زیاد کن

مرتب چای دارچینی بخوری خوبه،،،عسل و دارچین،،هر چیزی ک میخوری بهش دارچین اضافه کن باعث بهبود حال میشه،،دارچین هم با انسولین میجنگه و قندخون رو تنظیم میکنه و باعث افزایش متابولیسم میشه و هم اینکه یکی از داروهای طبیعی برای تنبلی تخمدانه

ورزش منظم حتما داشته باش

بدن کم کم مقاومتش از دست میره و ب کاهش وزن میفتی و حال تخمدانها هم بهتر میشه

سعی کن نان جو استفاده کنی

گلم سوالای دیگه داری بپرس،،،یادم رفت چیگفتم و چی نگفتم

به حکمتش دل بسپار 🌿
خیلی خوب بوده دو هفته سه کیلوووو...برای شکم قدرتی کار کن عزیزم

ممنوون عزیزه دلم. والا تایمم خیلی ازاد نیست برای ورزش بخاطره درس بچه هام.سه روزه اخر هفته وقتم ازادتره برای ورزش. انشاا...این زیرشکم نفرین شده هم از بین بره😁

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
😐😐😐😐 یعنی چی؟ من خودم بعصی وقتا ۲۰۰ گرم کم میکنم. ناراحت نشو. مهم اینه که پشتکار داری.💪💪💪

ممنون عزیزم😘

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍