2752
2734

امروز ما میانترم داشتیم یعد دوستم رفته بود پیش یکی از بچه ها از روی گوشی اون داشت نمونه سوال میخوند. بعد دوستم که داشت توی گالری اون دختره عکسارو رد میکرد متوجه شد که وقتی من حواسم نبوده ازم عکس گرفته بعد ازش پرسید چرا از فلانی (من) عکس گرفتی اونم گوشیو ازش گرفت و یجوری پیچوند. این دختره یکی از بچه های کلاسه که معاشرت خاصی هم باهاش ندارم ولی دقت کردم زیاد هم تمایل نداره موقع سلام کردن یجوریه

الان دوستم به من گفته بهش نری بگیا من خواستم بهت اطلاع بدم که فقط حواست به آدمای اطرافت باشه ولی بهش نگو که آبروی من بره. 

الان من واقعا نمیدونم هرچی فکرمیکنم متوجه انگیزه دختره نمیشم چه رفتاری کنم درسته؟ 

سزاموئید=اصطلاح آناتومیکال برای استخوان های کنجدی بدن؛الهام گرفته از جثهٔ ریزنقشم. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بنظرم خیلی خوشگلی  دلش میخواست عکست و داشته باشه

خب عکسمو داشته باشه که چی؟ میدونم زیاد از من خوشش نمیاد رفتارش باهام یجوریه 

سزاموئید=اصطلاح آناتومیکال برای استخوان های کنجدی بدن؛الهام گرفته از جثهٔ ریزنقشم. 
هیچی  اهمیت نده شاید داداش دارع میخواسته به داداشش دختر خوشکل نشون بده واسه زن داداش   & ...

داداش نداره 

ولی اصلا بحث اینا هم میدونم نیست، میگم طرف ازم خوشش نمیاد بدون دلیل خاصی بعد منو معرفی کنه واسه ازدواج؟ 

گوشیو ازش میگیرم حذفش میکنم میرم تو سطل زباله هم حذفش میکنم یه سیلی هم میزنم تو دهنش

از اینکه عکسمو داشته باشه مشکلی ندارم اخه با مقنعه و فرم رسمی میخواد عکسمو چکار کنه

تازه پیجمم داره رو پیجم کلی عکس دارم بخواد برداره از اونجا برمیداره😐

از کجا میدونی خوشش نمیاد؟

چشمشو ازم برمیگردونه 

دلش نمیخواد سلام کنه

از زبان بدنش کامل حس میکنم 

خب عکسمو داشته باشه که چی؟ میدونم زیاد از من خوشش نمیاد رفتارش باهام یجوریه 

که هر دفعه ببینتت یا مثلا به کس دیگه ای نشون بده

شایدم رفتار بدش بخاطر حسودیه

خوشگلی؟

هرکس بد ما به خلق گوید ، ما چهره ز غم نمی خراشیم.         ما خوبی او به خلق گوییم ، تا هردو دروغ گفته باشیم....