2733
2739
عنوان

اگه بدونید قراره شوهرتون تا عید طلاقتون بده عکس العمل تون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 80595 بازدید | 1244 پست
ممنون عزیزم حتما میبینمش .اما اگه چله یس و مزمل هست گرفتم اما بی فایده بود

عزیزم می دونم شنیدن این تهدید از درون آدمو نابود می کنه ولی من اگه جای شما باشم، سعی می کنم خودمو ضعیف و همه ش در حال التماس جلوه ندم. غرورمو حفظ می کنم و به التماس نمیفتم اما از اون طرف مهربون و خوش برخورد سعی می کنم جذبش کنم. مردا زن قوی رو بیش تر دوس دارن تا وابسته.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من با اجازت تاپیک قبلیاتو خوندم این شوهر به دردت نمیخوره شوهری که ماکارونی خراب کنی فحش بده بگه بیرونت میکنم یا به قول خودت هرچی خدمت میکنی اخرش بت میگه نخاله من اگه جات بودم اگه خونه بابام بدترین جا هم بود جمع میکردم میرفتم با مهریه م کاری میکردم و بعد هم چون سختی دیدی خدا یکیو میزاره جلو راهت که ادم باشه.فقط نمون تو خونه این مرد قهر کن برو زیادی دم دست بودی شاید قهرکنی قدرتو بدونه

میشه برای جابجایی و تعویض منزلم صلوات مهمونم کنین؟
2728
ممنون عزیزم حتما میبینمش .اما اگه چله یس و مزمل هست گرفتم اما بی فایده بود

چله حدیث کساء بردار تو اتاق خواب خودتون بخون باعث میشه بینتون محبت بوجود بیاد

موقع غذا درست کردن همش بگو یا ودود و یاصبور

اینم باعث محبت میشه سوره طلاق هم شنیدم ک خوبه

ان شاءالله مشکلت حل میشه

تیکر تولد یکسالگی شاه پسرم تاج سرم😍😍😘😘
2740

من ک میگفتم کاش زودتر میگفتی و وسایلمو میفروختم و جدیدشو برای زندگی جدیدم میخریدم

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...

یکم محکم باش

مهریتو بگیر برو یه خونه مستقل تو یه شهر دیگه 

برو سرکار 

دستت تو جیب خودت باشه 

اصلا خونه باباتم نرو 

محکم وایسا بگو در شرایطی طلاق میگیرم که مهرمو تمام و کمال بدی 

یکم با یه وکیل مسورت کن یکم اذیتش کنی

پشمی پشمی جوونیتو حروم نکن 

اول قشنگ زجرش بده با قانون 

بعد برو پشت سرتم نگاه نکن 

یکم بعد خودت میقهمی مستقل یودن چه طعمی دار

چه کنم چرخ فلک کرده مرا از تو جدا من چه جورابی بپوشم که دهد بوی تورا
چکار مثلا؟

من بودم اول به خودم میرسیدم موهامو رنگ میکردم ناخونام اکی میکرد لباسای شیک برای خونه میگرفتم غذاهای خوب با تزیینهای خوب آماده میکردم اما با شوهرم حرف نمیزدم در حدی که فقط جواب سوالاشو سلام و خدانگهدار ...رفتارمو خیلی لوند میکردم کارامو با ظرافت بیشتر انجام میدادم ببینین چی دوست داره اونجوری باشین اما در کنارش کم محلی کنین  

فکر میکنم جواب بده 

تو از من تمام دلـღــم را گرفتی از این بیش باج و خراجی ندیدم❤

والا من از الان بلیط سفر دور دنیا میگیرم سر عید نوروز یه گاوی چیزی میزنم زمین بعددد اها میرم پیش مادرش یه دل سیر حرفایی تو دلم تلنبار شده بودو با خیال راحت میگم(بنده نامزدیم هنوز اینقد بدم اومده)🤲🏻😂😂😂😂😂😂😂😂😂💙🌠🏖⚡

بدترین حس دنیا اینه که بدونی تمام زورتو زدی ولی بازم به اندازه کافی خوب نبودی.🕶
دلم خنک شد حالا اقدام میکنی بگیری حقوقتو؟

از اینکه منو مجبور به بخشش مهریه کرده تا عمل کنم.

آره همه حقمو. مدارا تا یه حدیش جواب میده بعد باید با طرف مثل خودش برخورد کرد.

ترسم این بود که اگه طلاق بگیرم چقدر حرف میخورم وضعم بدتر میشه چطور زندگی کنم یادم رفته بود که خدایی دارم مهربانتر از حدتصور خودش همه چیزو درست میکنه

فقطم تو دادگاه راستشو گفتم بدون وکیل و کمک کسی.

استارتر جان من مثل خودتم دقیقا.نترس و هرچی گفتن چیزی نگو فقط احترامشونو نگه دارو مراعات کن بذار خودش اقدام کنه بعدش بگوهمه حقمو میخوام. جهیزیه و طلا حق قانونیته.مهریه هم به گردنشه باید بده با پشتوانه مالی راحت میتونی بدون نیاز به کسی زندگی کنی عزیزم

خدایا همه از تو می خواهند"بدهی" من از تو می خواهم "بگیری" خستگی، دلتنگی و غصه ها را از لحظه لحظه ی روزگار همه ی آنهایی که دوستشان دارم. آمین❤❤