2737
2739
عنوان

اگه بدونید قراره شوهرتون تا عید طلاقتون بده عکس العمل تون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 80595 بازدید | 1244 پست
ذهنم مریض شده خودمم راضی نیستم انقد نفرت تووجودمه چکارکنم خداشاهده تا دختر یازنی میبینم تو تلگرامه ح ...

عزیزم  حق داری سختی کشیدی.مطمئن باش تقاص پس میدن. تو هم سعی کن به خودت کمک کنی تا روحیت عوض بشه. اونوقت میبینی چه اتفاقای خوبی برات میفته. 

نیازی نیست اونارو راضی نگه داره اینطور که من از تاپیکای قبلی استارتر متوجه شدم استارتر تو زندگیش خیل ...

من نظرم برخلاف شماست. استارتر میگه شوهرش دوسش نداره و جا پای خانواده شوهرش پیش شوهرش خیلی محکم تر از جا پای خودشه. سرایطش هم ابدا جوری نیست که طلاق بگیره. مجبوره که بسازه. حدااقل الان وقت درافتادن و گیر دادن حق و ناحق به خانواده شوهر نیست. ادم وقتی قدرت نداره و ضعیفه یه مشت بزنه ده تا میخوره. حتی اگه مشتی که زده حق طرف بوده باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

دیگی که واس من نجوشه سر سگ توش بجوشه

خب نخواد منو

لیاقت نداره

غصه بی لیاقتی بقیه هم ما باید بخوریم؟

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎