2737
2734
عنوان

اگه بدونید قراره شوهرتون تا عید طلاقتون بده عکس العمل تون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 80608 بازدید | 1244 پست
تو چی میگی؟  اره دیدم مرد قصد طلاق داشت زن مهزیه گذلشت اجرا مرد نداره بده ب گوه خوردن می ا ...

خشونت کی بودی تو😂😂😂😂

توروباید گذاشت خط حمله🤦

حالا ب منم نگی چراریپلای می‌کنی😐😐😐😐🤦🤦🤦😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

برای حل مشکلاتم یه صلوات و یه دعای خیرمهمونم کن عزیزممممممممممم🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دنیا کجاش منصفانه بوده که این باشه. وقتی شرایطت اینه و میدونی شوهرت با خرف اونا بیخیالت میشه و طلاقت ...

نیازی نیست اونارو راضی نگه داره اینطور که من از تاپیکای قبلی استارتر متوجه شدم استارتر تو زندگیش خیلی به اونا اهمیت میده و رابطه خودش و همسرش بخاطر بی ادبیای اونا خراب کرده. هرچند همسرشم مقصره ولی خب هرکسی باشه دوست نداره درمورد خانوادش بدگویی بشه.

من موندم بعضیا چجوری زندگی میکنن هر چی بیشتر شوهر میزنه توی سرشون اینا سرشون رو میارن پایین میگن محک ...

عزیزم به نظرت من چقدر زور دارم؟چقدر میتونم شیر باشم؟اسم طلاقو میارم داداشم میگه خونت پای خودته اگه طلاق بگیری میام بشینم زندگی کنم شوهرمو و خانواده اش میزنن تو سرم

خدایا میدانم که میبینی ...
2742

بش میگفتم جوونیمو بخاطرت هدر نمیدم حداقل تا عید از عده ام گزشته و میتونم شوهر کنم تا عید صبر نکن الان طلاقم بده 

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰
طرز فکرت عوض کن آدمای خوبم زیادن. انشالا اتفاقای خوب برا بیفته. با مرد معتاد و خائن نمیشه مدارا کرد ...

ذهنم مریض شده خودمم راضی نیستم انقد نفرت تووجودمه چکارکنم خداشاهده تا دختر یازنی میبینم تو تلگرامه حس میکنم حتما داره چت می‌کنه با مردا یا دختری تو تبلیغ میبینم فکمیکنم این چنتا دوسپسرداره یاباچنتامتاهل ریخته روهم😐مرداروکلابیخیال فکرمیکنم همشون ازدم خائن هستن اصلامردوفاداربرام هضم شدنی نیست انقد روحم مریض شده خدا ازباعث و بانیش نگذره 

2740
ناراحت نشو بذار بره گمشه برو مهریه و هرچی داری بذار اجرا تا نشیمنگاهش پارررره شه.  اگه دیگه ...

داداشم تهدیدم میکنه که اسم طلاقو نیار 

نقطه ضعف تو استارتر مغز خانواده ات و فرهنگ غلطشونه

شوهر منم همش طلاق طلاق میکرد دعوا زیاد داشتیم مدتی مهرم بخشیدم حق طلاق گرفتم برگشتم زندگی کنم دیدم داره غلط زیاد میکنه بی خبر طلاقش دادم جوری ک حتی نفهمید کدوم دفتر خونه رفتم بهم زنگ زد کجا ثبت کردی 

بگم خایه داری فردا برو طلاق بده عید دیره .

نذر میکنی اگه خدا حاجتت رو داد مثلا یه مقدار مشخص نمک بدی به مردم بسته بندی کنی یا بدی برای مراسمات ...

جواب میده؟؟؟؟؟؟

اگه اینو میگفت میگفتم باشه طلاقم بده منم مشتاقم که هرچه زودتر از زندگیم گم شی بیرون باید جوابشونو ب ...

منم دوبار گفتم از خدامه طلاق بدی گفت همین الان گمشو بیرون از خونه من😐

مگه میخوای از دوس پسرت جدا شی یا بخودت بی اعتمادی که مقصر تویی که میخواد طلاقت بده که انگ بی ابرویی ...

اخه خانواده ام طلاق رو بی ابرویی میدونن

2706