2733
2734
عنوان

اگه بدونید قراره شوهرتون تا عید طلاقتون بده عکس العمل تون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 80595 بازدید | 1244 پست
شوهر سابق اوایل درگیری رفت زندان به خاطر ترک انفاق من نذاشتم ولی پدرم گفت یا تو باید زندانی باش تو خ ...

برات متاسفم

یک موبلندهمیشه خوش قلبه همیشه جذابه همیشه باحاله همیشه مهربون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام.نه عزیزم .تازه از صبح باهام قهر کرده 

من میتونم کمکت کنم ولی متاسفانه بعضیها بهم حمله کردن😔من نیتم خیر چون خودم نتیجه دیدم .میگم خانومی بود شوهرش بعد ۲۰ سال زن دوم گرفت .به بهانه یه بچه یه پسر .بعد امدن زن دوم انقدر بازن اول بد شد تا حدی که تو بیست سال نزده بود کتکش میزد ۶ ماه باهاش رابطه نداشت هروقت زنه میرفت پیشش میگفت برو ازت بدم میاد دیگه زنه خسته شده وتصمیم گرفت طلاق بگیره .این خانومه خواهر دوستمه وقتی مشکلشو گفت چندتا دعا وذکر گفتم دوروز انجام داد باخوشخالی به خواهرش که دوستم بود گفته بود امشب باهام مهربون شده بود پیشم خوابید ووووو. 

برای رسیدن دخترم به آرزوهاش🌹. برای رسیدن من به آرامش🌹 برامون ازته قلبت ♥️یه صلوات هدیه ام کن که خیلی گرفتاریم😔🙏
من میتونم کمکت کنم ولی متاسفانه بعضیها بهم حمله کردن😔من نیتم خیر چون خودم نتیجه دیدم .میگم خانومی ب ...

خب عزیزم خدا خیرت بده به منم بگو 

خدایا میدانم که میبینی ...
خب عزیزم خدا خیرت بده به منم بگو 

یه ذکری هست که خیلی مجرب هرروز هفت مرتبه تا هفت روز میخونی بعد نماز صبح 

برای رسیدن دخترم به آرزوهاش🌹. برای رسیدن من به آرامش🌹 برامون ازته قلبت ♥️یه صلوات هدیه ام کن که خیلی گرفتاریم😔🙏
2738
چون خدا حاجتمو نداد دلم شکست دیگه نخوندم

خدا نیازی به نماز مانداره نماز خوندن یه جور صحبت کردن بازداشت.این دلیل نمیشه که چون حاجت نگرفتی با خدا قهر باشی .توبه کن شروع کن نمازاتو سر وقتم بخون .ذکرو دعا بخون ختم قرآن بگیر بببن چقدر تحول میشه تو روحت وجسم وزندگیت .من خواهرم مشکلی داره که داره از شوارژ جدا میشه .ولی باز نمازو روزه هاشو میگیره .اتفاقا خیلی هم مذهبی نیست .من موندم این چطور حالو حسشو داره میگه من نمازو برای آرامش روحم میخونم .برعکس اون خواهرم مثل شما فکر میکنه .والان همش مشکل پشت مشکل داره براش اتفاق میفته انگاری تنها مونده ولی باز نمیخاد درک کنه که چی بوده وچی شده .به ارجهت از عرشبه فرش افتاده .پسر دایی من خوانندگی میکنه همشم غیر مجاز میخونه ولی باز نمازشو میخونه .راه شیطانو نرو که اونو خوشحال کردی بدون هنوز خدا منتظرته .خودم درعجب میمونم چژور ادم نماز میخوند حالا راحت میذاره کنار ادم حس بدی داره

خدا نیازی به نماز مانداره نماز خوندن یه جور صحبت کردن بازداشت.این دلیل نمیشه که چون حاجت نگرفتی با خ ...

چی بگم عزیزم😔دیگه نمیدونم چی درسته چی غلط .ممنون عزیزم🌹🌹🌹

خدایا میدانم که میبینی ...
چی بگم عزیزم😔دیگه نمیدونم چی درسته چی غلط .ممنون عزیزم🌹🌹🌹

میتونی امروز زیارت عاشورا بخون ازخدا بخاه کمکت کمه حالت بهتر بشه بهتر از قبل باشی انشالله همه چیز درست میشه

2706