2733
2734
عنوان

اگه بدونید قراره شوهرتون تا عید طلاقتون بده عکس العمل تون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 80595 بازدید | 1244 پست

اسی جان اون دوستت نداره براش هیچ جذابیتی نداری مطمئنم که آدم ساده ای هم هستی به خاطر همینم براش جذاب نیستی متسفانه بعضی مردا اینطورین

مطمئن باش یه روز طلاقت میده 

الان تا بچه نداری و جوونی طلاق بگیری بهتره بازم شانس داری

نذار مثل خواهر من بشی دیدم از این زنوشوهرا الان ۲۰ ساله داره تحقیر میشه و خیانت میبینه 

شوهرش عاشقش بود اول

ولی بعد دلشو زد و دیگه درست نشد

از خواب برگشتم به تنهایی💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اینکارو کنه بیشتر زندگیش جهنم میشه. اگه تاپیکاش بخونی استارتر هروقت میره خونشون اونا هر حرفی م ...

اره دقیقا منم همینو میگم .منم خوبی میکنم تا باهام خوب باشن اما اونا بدتر سو استفاده میکنن

خدایا میدانم که میبینی ...
2731
2740
کاش میتونستم شاد باشم

۱۰۰۱ مرتبه ذکر یاودود بگید و سوره طلاق بخونید 

دعای هفتم صحیفه سجادیه 

دعای مقاتل بن سلیمان با توجه به معنی بخونید انشالله خدا خودش کمکتون میکنه 

بنظرم ک الکی میگه میخواد بترسونتت واذیتت کنه.اگر نخوادت همین فردا دست به کار میشه چرا عید؟؟؟مگه بهش ...

میگه مراحل اداریش تا عید طول میکشه

خدایا میدانم که میبینی ...

اسی عزیزم...چند بار هی نوشم و پاک کردم....ولی اخرش مینویسم که اگه من جات باشم اولا که شوهرت داره طلاقت میده ، خودت که نمیخای طلاق بگیری پس خانواده ات نمیتونند حمایتت نکنند چون  شوهرت طلاقت میده..بگو خودش طلاقم داد...مجبورن حمایتت کنند

دوما من بودم خوشحال میشدم  شما هم اول راهی ده سال که از ازدواجت نمیگذره (هر چند میدونم آدم دو ماه که متاهل باشه حیفش میاد زندگی اش راخراب و ترک کنه) ، با این اخلاقها و وابستگی به خانواده اش و ...،،الان جدا شی بهتره تا ۵ یا ۷ یا ده سال دیگه

سوما خودش طلاقت بده حداقل درمورد مهریه و ....دوندگی زیادی نمیخاد بکنی 

..تا عید هم وقت زیادی  نمونده تقریبا سه ماه.کار زیادی نمیتونم بکنم تا عید..در هر حال برات ارزوی خوشبختی میکنم 😍

الله صمد🌹🌹🌹 یا ارحم الراحمین🌹🌹🌹
میگه مراحل اداریش تا عید طول میکشه

دروغ میگه چقدر ساده ای تو ..بگو عیبی نداره حالا که نطرت اینه منم حرفی ندارم.نقطه ضعف نده دستش.بزار فک کنه با طلاق دادنش اصلا ترسی نداری.التماس نکن هرچقدر بیشتر التماس کنی بیشتر اذیتت میکنه

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍