2737
2739
عنوان

اگه بدونید قراره شوهرتون تا عید طلاقتون بده عکس العمل تون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 80595 بازدید | 1244 پست

سریع میرفتم اداره ثبت، عقد ناممو میبردم توقیف اموال میکردم تا زیاد خوش بجالش نشه

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من ک از خدامه همچین حرفی بگه

به اینا نگاه کنید:😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😶😶

با اینکه عاشقشم ولی بقول دوستان میگم عید چرا همین حالا بریم وقتی اسم طلاق رو بیاره زندگی دهسالم باهاش برام بی ارزش میشه

هرکسی خود داند وخدای خودش که چه دردیست در کجای دلش🥺 برا خونه دارشدنم صلوات میفرستی مهربون😍😘
2740
چراآخه باید خودش و خوار وخفیف کنه ؟چرا ؟

چون شرایط طلاق نداره حامی بعد از جدایی نداره 

چون شوهرش رو دوست داره و نمیخواد زندگیش از هم بپاشه میخواد درستش کنه 

یا رب نظر تو برنگردد... برگشتن روزگار سهل است...
مامان کوچولوووووووووووو         دستی ره بکش مادرشوهرش مرحوم شده   &nb ...

🤣🤣🤣خب بهتر پس

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

واقعا فاز اونایی که میگن خوشحال میشیم و فلال رو درک نمیکنم قطعا خودتون تو این شرایط بودید شک ندارم حال و روز این بنده خدا رو داشتید 

اومدیم بد باشیم خدا نخواست🤦‍♀️اومدیم خوب باشیم بنده خدا 😒پاپجی باز قهار 😎حوصله بحث ندارم 🤚