2737
2734
عنوان

شوهرم اختلال شخصیت داره و مشاوره گفت ...

| مشاهده متن کامل بحث + 807 بازدید | 74 پست
عزیزم اگر دوقطبی باشه و یا هر بیماری روانی دیگه در درجه اول باید بره روانپزشک دارو مصرف کنه بعد که ی ...

چرا هرچی ویژگی بد میبینم اکسم همه رو داشته😂😐

میشه برای کنکور و ترمیم دل شکستم و پشیمونی دشنم یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اگر دوقطبی باشه و یا هر بیماری روانی دیگه در درجه اول باید بره روانپزشک دارو مصرف کنه بعد که ی ...

درسته ،اکس من دوقطبی شخصیتی داشت و یه مقدار سادیسم ،بهش لاموتیژن داد و نورتیلیپتیلین و ... بهتر شد ،اندازه موهای سرم دکتر بردمش

میخوام بگم همیشه دو تا راه وجود داره  قطعا اگه دنبال آرامشی طلاق بگیر  آدمای خودشیفته اص ...

درست میگی عزیزم وقتی خاطرات خوبمون میاد تو ذهنم گریم میگیره ولی راه درست همینه که میگی هر چند سخت باشه

2731
درست میگی عزیزم وقتی خاطرات خوبمون میاد تو ذهنم گریم میگیره ولی راه درست همینه که میگی هر چند سخت با ...

بدترین قسمت جدایی همین خاطرات خوبه 🥲

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
دیگه بچه دار نشو ‌ .  نگو بچم تنهاست . نگو بچه دوم بیاد شرایط بهتر میشه . سعی کن قلقشو به دست ب ...

بچه ندارم کلا مشاوره هم میگه جداشو آخه جداشم چیکار کنم منی که نه پشتوانه دارم و نه جایی که برم قراره بعدش چی بشه نگرانم میکنه

2738
عزیزم 😢 

دوسش داشتم و همش دنبال درمانش بودم ،ولی اون شکاک هم بود ،مثلا فک میکرد جاسوسیشو میکنم ،حتی به خاطر اینکه قرص بخوره ،یه‌ماه خودم اس سیتولاپرام خوردم 😄ولی اشتباه بود چون شوهرم نبود و فقط وقت تلف کردم براش

جلسات روان‌درمانی طولانی هستن با یکی دو جلسه کسی جواب نمیگیره و تغییر اپسیلون اپسیلون هست  یعن ...

هر دو باهم پیش زوج درمانگر رفتیم بنده خدا دیگه خسته شده از دست ما از بس که تلاش می‌کنه ولی جواب نمیده 

دوسش داشتم و همش دنبال درمانش بودم ،ولی اون شکاک هم بود ،مثلا فک میکرد جاسوسیشو میکنم ،حتی به خاطر ا ...

حتی اگه شوهرت هم بود وقت تلف کردن محسوب میشد 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜

شما برو روانپزشک. اول دارو درمانی بعد مشاوره

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
بچه ندارم کلا مشاوره هم میگه جداشو آخه جداشم چیکار کنم منی که نه پشتوانه دارم و نه جایی که برم قراره ...

تخصص یا رشته تحصیلیت چیه ؟ اول کار پیدا کن ،بعد باهاش صحبت کن که اگر نیای روانپزشک مجبورم ترکت کنم ( البته با مشاوره روانشناس این حرفو بزن چون من از جزییات اخلاقی شوهرتون و نحوه برخوردش نمیدونم )

بچه ندارم کلا مشاوره هم میگه جداشو آخه جداشم چیکار کنم منی که نه پشتوانه دارم و نه جایی که برم قراره ...

الان فقط پشتوانه نداری . بعدا هم پشت وانه نداری . هم بچه دار میشی . هم روانی میشی . هم کل بدنت نابود میشه . بعد میشین یه خانواده روانی. بچث هم میشه عین پدرش . و اونم در اینده گند میزنه به زندگی یه بدبختی . .. بهت میگم دو پا داری دو تا دیگم قرض کن و فرار کن از اینده نترس . هیچیش معلوم نیست . برو یه شهری کار گری کن . بهتره بمونی با یکی که همه چیزتو ازت بگیره . 

فروش محصولات ارایشی بهداشتی نفیس😍
2706