2733
2739
عنوان

اگه بدونید قراره شوهرتون تا عید طلاقتون بده عکس العمل تون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 80595 بازدید | 1244 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی حرف طلاق میزنه سکوت کن ری اکشنی نداشته باش

بهونه دستش نده 

فعلا گیر نده و از دعواهای احتمالی جلوگیری کن 

رو نقطه ضعفش و مسائلی که بهش حساسه دست نزار 

به خودت حسابی برس آراسته و مرتب 

خونت همیشه منظم و تمیز 

غدا آماده و خوشمزه و متنوع 

تا عید این کارهارو کن دلیلی برا به هم زدن زندگی به این قشنگی نمیبینه و بیشتر هم عاشقت میشه 

فقط یکم خودداری و مراقبت میخواد تو میتونی ❤

یا رب نظر تو برنگردد... برگشتن روزگار سهل است...
من به خودش هم گفتم اگه بخواد بدرفتاری کنه شدید...یا برخورد فیزیکی کنه...یا تهمت و خیانت و تهدید به ط ...

درسته عزیزم.اما من پشتیبان ندارم همه اماده هستن لگدمالم کنن

خدایا میدانم که میبینی ...
2731
انگ بی ابرویی رو واسه این گفتم که تو فامیل و خانواده ما طلاق ننگه .طلاق دادنش هم بی دلیل نیست دلیلش ...

خدا کمکت کنه عزیزم ولی هیچوقت برای حرف مردم زندگی نکن.این مدت هم که برات باقی مونده همه تلاشت رو بکن یا درست میشه و زندگی میکنی یا اگرم خدای نکرده طلاق داد لااقل وجدانت آسوده هست که تو همه تلاشت رو کردی برای حفظ زندگیت و اون بوده که یه پیوند رو خراب کرده.شاید توی این موقعیت حرفم مزخرف به نظر برسه ولی محبت گاهی وقتامعجزه میکنه

همسرم   همه زندگیمه.آقامه خانومشم  
انگ بی ابرویی رو واسه این گفتم که تو فامیل و خانواده ما طلاق ننگه .طلاق دادنش هم بی دلیل نیست دلیلش ...

چرا دوست نداره؟ اگه دوست نداشت چرا باهات ازدواج کرده؟ اولا طلاق به این راحتیا نیست. هروقت دلش خواست بگه طلاق! دوما اینکه گفته تا عید یعنی اینطوری گفته حساب کاردستت بیاد. یکم نمیتونی یه مرزی بین خانواده همسرت و زندگی شخصیت بذاری؟ خانواده همسرت هرچقدر بد باشن باز خانوادشن مطمئن باش با دعوا و قهر و جرو بحث فقط زندگی خودت جهنم میکنی. اونا هیچوقت ذاتشون عوض نمیشه. 

مهریه بذاره اجرا خونه خالست؟ چندنفر دوروبرت دیدی به راحتی مهریه گرفتن. بره گم شه؟ اصلا میدونی جریان ...

تو چی میگی؟ 

اره دیدم

مرد قصد طلاق داشت

زن مهزیه گذلشت اجرا

مرد نداره بده

ب گوه خوردن می افته

تو چی میگی؟؟ 

چیکار ب اطرافیان من داری؟. شما توی خاندانتون میخوای بگی مطلقه ندارین؟ 

اصلا ب تو چه ک ریپلای میکنی؟ 

دیگه ریپلای نکن

مگه مدیر سایتی؟ 

یا وکیل شوهر اسی؟ 

متولد مهر 
2740
وقتی حرف طلاق میزنه سکوت کن ری اکشنی نداشته باش بهونه دستش نده  فعلا گیر نده و از دعواهای احت ...

حرفات کاملاااا درسته اما روی شوهر من اثری نداره .من همیشه همین مدلی که میگی دارم رفتار میکنم اما اون اصلا منو نمیخواد .منو یه مزاحم و ادم اضافی میبینه که هر چه زودتر بابد از دستش خلاص بشه

خدایا میدانم که میبینی ...
مهریه بذاره اجرا خونه خالست؟ چندنفر دوروبرت دیدی به راحتی مهریه گرفتن. بره گم شه؟ اصلا میدونی جریان ...

بعدشم تو بلدی راهنمایی کن. 

کسی از تو نظر نخواست

داره میگه شوهره دوسش نداره

بهش تا عید فرصت داده

اونوقت اسی بشینه دست دست کنه ک چی بشه؟! 

تو راهنمایی کن ما هم یاد بگیریم

متولد مهر