2737
2739
عنوان

اگه بدونید قراره شوهرتون تا عید طلاقتون بده عکس العمل تون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 80608 بازدید | 1244 پست

شاید شوخی میکنه یا اذیت میکنه

با 🚬 سیگارم 🚬 سوزوندم نوک این زبونمو که به هیچکی نگم دوس‍ــت دارم..❌یه چهارتا قوالله بخون که نشه شروع روزت با من..🔥من ماده شیر نداشتم تا الان که افتادم دست ی مشت بچه پلنگ 🤭🤍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه هیچ پشتیبانی نداشتی و بعد از طلاق انگ بی ابرویی بهن میزدن و اواره میشدی .چی؟

اگه مهریه باشه بشه باهاش یه خونه اجاره کنی بشینی توش بعدشم بری سرکار 

دیگه پشت سرتو نگاه نکن بزار انک بزنن بگن اره فعلانی بی ابرویه دهن این جماعت تو هرحال بازه 

2731
خب عزیزم هرچقدرم آدم بی پشت و پناه باشه باز دلیل نمیشه که شوهر یهویی بگه طلاقت میدم.خب لابد یه دلیل ...

انگ بی ابرویی رو واسه این گفتم که تو فامیل و خانواده ما طلاق ننگه .طلاق دادنش هم بی دلیل نیست دلیلش اینه که دوسم نداره و خانواده اش خیلی بین منو شوهرم موش میدونن

خدایا میدانم که میبینی ...
ناراحت نشو بذار بره گمشه برو مهریه و هرچی داری بذار اجرا تا نشینمگاهش پارررره شه.  اگه دیگه ...

مهریه بذاره اجرا خونه خالست؟ چندنفر دوروبرت دیدی به راحتی مهریه گرفتن. بره گم شه؟ اصلا میدونی جریان چیه شاید یه مشکلی هست که راحت میتونن حلش کنن. راهنمایی کنید نه اینکه بدتر طرف بندازید تو دردسر

2738

من به خودش هم گفتم اگه بخواد بدرفتاری کنه شدید...یا برخورد فیزیکی کنه...یا تهمت و خیانت و تهدید به طلاق و از این کارا.....از صبحش دیگه منو نمیبینه...محاااااله بمونم یه شب خونش اگه بگه میخوام طلاقت بدم....یعنی خودش هم میدونه که حتما اینکار رو میکنم برا همین خیلی رعایت میکنه....شانسم اینه که خانواده ام با اینکه خیلی سختی دیدن ولی پشتیبانم هستن...برگردم مهربونتر از قبل باهام رفتار میکنن

2706