2733
2734
عنوان

مسخره شدن در دانشگاه

2078 بازدید | 136 پست

سلام احساس میکنم همه تو دانشگاه مسخره ام می کنن 

یا وقتی دارن میخندن به من میخندن 

خسته شدم از این فکرا 

مثلا سوالا رو جواب میدم میگم نکنه فکر کنن من خیلی دارم خودنمایی میکنم یا جواب نمیدم میگم نکنه فکر کنن من خنگم یاد نمیگیرم 

چون چادری هم هستم بیشتر احساس تنهایی میکنم یه جاهایی

یا مثلا احساس میکنم شبیه احمقام یه جوریم همه منو شبیه عقب مونده ها میبینن 

به نظرتون چی حالمو بهتر میکنه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

عجب

عزیزم مگ اونا چی دارن ک تو نداری

اصلا اهمیت نده

مطمئن باش کسی ک بخاطر پوشش یا جواب دادن سوال کسیو مسخره میکنه اون ادم یه عدد کند ذهن هستش ک فقط سنش رفته بالا

پس اصلا اهمیت نده و اونجوری ک هستی خودتو دوست داشته باش

با نام خدا ❤خب از کجا شروع کنم🤔من یه مامانم که علاوه بر وظایف مادریم👩‍👦‍👦👩‍👦دوست دارم برای هدف هام هم بجنگم😊😎💪الانم دارم تمام سعی خودمو میکنم 🤗خب اولین هدففم اینه ک توبه کنم و محجبه بشم🥰همیشه به این جمله باور دارم که هر چی حست گفت همون میشه🤭👌احساس منم میگه اگ من به خدا نزدیک بشم قطعا خدا برام کم نمیزار👈هدف دومم کاهش وزن🚵‍♀️👈و هدف بعدیم یاد گرفتن یه زبان جدید🇹🇷بزا اینا ک تیک خوردن بقی رو هم بهتون میگم                                           و بزرگترین هدفم اینه ک تمام تلاشمو کنم تا بهترین آینده رو برای بچه هام بسازم😍🥰🧿                                                                                                                                             دوست خوبم ممنون میشم که با اون قلب پاکت💚❤ و دل مهربونت ❤برای عاقبت بخیری بچه هام و رسیدن به ارزوهام دعا کنی😘😊
2706