2752
2734
عنوان

مسخره شدن در دانشگاه

| مشاهده متن کامل بحث + 2107 بازدید | 136 پست
بی چادریو تجربه نکردی منم بی چادر بودم از نگاه هاشون کا سرتا پا اینو اونورمو برانداز میکردن عوققققم ...

نه به چادر نداشتن اصلا فکرم نکردم عاشق چادرمم 

ولی خب کنار میکشن به منت جواب میدن 

نمیدنم شاید فقط حساس شدم روی این موضوع 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میخوام این جوری فکر کنم ولی بازم میادتو ذهنم وقتی هم تلاش میکنم کوتاه مدته

من و داداشم هم همینجوری هستیم.

یه جمله میگم همض به این فکر میکنم که خب طرف الان چجور برداشت کرد.

خجالتی هستیم به خاطر همون هست اغلب مواقع سرمونو میندازیم پایین بقیه رو سر تر از خودمون تصور میکنیم خودمونو کم میبینیم.

کارایی که خودم کردم و جواب داد یکی ارتباط چشمی بود اولا نمیتونستم بعدا کم کم تونستم دوم تمرکزمو جمع کنم به حرف زدن طرف و خودم و اینکه سعی نکنم ذهن بقیه رو بخونم که الان چی فکر میکنن و ... هر وقت ذهن بقیه رو خوندم که وای نکنه اینحور فکری کنه راجبم محکم تو دلم میگم به درررک مگه اون کیه که واسم مهم باشه و کار کردن رو اعتماد به نفسم حتی زبان بدن هم خیلی موثره راجبش تحقیق کن زبان بدنت باید مثل افرادی باشه که با اعتماد به نفسن خودبخود با اعتماد به نفس میشی.

در مورد چادر هم یه نفر تو دانشگاه ما بود انقدر لباسای خوب باحجابی میپوشید از زیر چادر همه دوسش داشتن همیشه بوی خوب میداد از رو ساق دست ساعت و اینا میبست ساق دستشو با هدبندش ست میکرد انگشترشو ست میکرد اصلا خیلی عالی بود 

از این چادر لبنانی ها هم خیلی خوشگله از اونا بپوش

2731
اگر حس میکنی چادر حالتو بد میکنه یا اعتماد به نفستو میگیره  پوششتو عوض کن  با حجاب بپوش ...

نه چادرمو دوست دارم 

نمی دونم شاید تو ذهن خودمه 

اخه پسرا کاری ندارن این مشکلا رو با دخترا دارم 

دانشگاه ازادم رفتارشون با چادریا بده

ربطی ب دانشگاه ازاد یادولتی نداره همه جورقشری همه جاهست رفتارواخلاق خودتو درست کن مانتوییاقابل احترامن چادریا هم همینطور

ی صلوات برای ظهورآقاامام زمان بفرستید🙏❤️❤️❤️الهم صل علی محمدوآل محمد
نه به چادر نداشتن اصلا فکرم نکردم عاشق چادرمم  ولی خب کنار میکشن به منت جواب میدن  نمیدن ...

ببین مغز ما عادت داره از کاه کوه بسازه 

منم مثل تو بودم یه نفر یه رفتاری نشون میداد که شاید اصلا متوجهش نبود من تو ذهنم آنچنان بزرگش میکردم و به خودم میگرفتم که صورتم قرمز میشد از خجالت 

نه چادرمو دوست دارم  نمی دونم شاید تو ذهن خودمه  اخه پسرا کاری ندارن این مشکلا رو با دخت ...

دخترا مخصوصا تو دانشگاه زیاد چسی میان مخصوصا اگر ترمای اول باشی  بیخیال  یه نفرو که حس میکنی شخصیتش شبیه خودته پیدا کن باهاش دوست شو  تا راحتتر بگذرونی 

2706