2733
2734
عنوان

مسخره شدن در دانشگاه

| مشاهده متن کامل بحث + 2107 بازدید | 136 پست
میخوام این جوری فکر کنم ولی بازم میادتو ذهنم وقتی هم تلاش میکنم کوتاه مدته

ببین این راه زمان می‌بره یهو قرار نیست افکارت درست بشه وذهنت رو در دست بگیری ،اونی که این فکرها رو می‌کنه تو نیستی اولا به این باور برس ،براش ی اسم بزار و همینکه خواست شروع کنه بگو ساکت شو و خودت شروع کن به افکار مثبت انگار کن ی شخصی اومده ازت کمک میخواد چجوری باهاش حرف میزنی و دلداری میدی ،اگر هر بار و هر بار این کار رو انجام بدی و کم نیاری قول میدم درست میشه ،انجام دادم و میدم همیشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر حس میکنی چادر حالتو بد میکنه یا اعتماد به نفستو میگیره 

پوششتو عوض کن 

با حجاب بپوش ولی چادر نپوش 

اگر حس میکنی حالت اینطوری بهتر میشه 

یا دانشگاهتو عوض کن. برو دانشگاه های تک جنسیتی 

یا اگر چیزی  هست که اعتماد ب نفستو میاره پایین سعی کن تغییرش بدی

ولی فکر نکنم. در واقعیت اینطور باشه و فقط تو تو ذهنت الکی شلوغش میکنی و ب خودت اظطراب میدی

2731
عجب عزیزم مگ اونا چی دارن ک تو نداری اصلا اهمیت نده مطمئن باش کسی ک بخاطر پوشش یا جواب دادن سوال ...

خودشونو کنار میکشن به منت جواب میدن 

منظورم این نبود که از پوششم ناراضیم 

این حس هایی که دارم اذیتم میکنه چی کارکنم؟

به نظرتون چه طوری میتونم این افکار رو از بین ببرم؟

عزیزم بخاطر طرز فکرت داری اذیت میشی فکرتو عوض کن سعی کن اعتماد ب نفستو بالا ببری چادرم یه نوع پوششه مگه چه ایرادی داره که فکر میکنی دیگران مسخره ات میکنن؟

اصلا مسخره هم کنن تو برات مهم نباشه مگه بخاطر دیگران زندگی میکنی با بقیه دخترای چادری دانشگاه دوست شو

درکت میکنم من خودم بخاطر چادر خیلی سرزنش شدم 

به من بی احترامی هم کنی ،من احترامت را دارم!بدون انتظار جواب به تو سلام می کنم،شاید برای خوشحال کردنت اقدامی نکنم اما تمام حواسم هست که نرنجانمت،مراقبم از من نشکنی چون من مسافر خاکم ،تو را نمی دانم...                                                             لطفاً امضای من رو کپی نکنید❌
خودشونو کنار میکشن به منت جواب میدن  منظورم این نبود که از پوششم ناراضیم  این حس هایی که ...

ببین عزیزم

اگ‌خودتو دوست داشتی اصلا همچی افکاری رو نداشتی

من‌قبلا مثه تو بودم

الان به هیچ‌نگاه و نظری اهمیت نمیدم

اونجوری ک خوشحالم زندگی میکنم

با نام خدا ❤خب از کجا شروع کنم🤔من یه مامانم که علاوه بر وظایف مادریم👩‍👦‍👦👩‍👦دوست دارم برای هدف هام هم بجنگم😊😎💪الانم دارم تمام سعی خودمو میکنم 🤗خب اولین هدففم اینه ک توبه کنم و محجبه بشم🥰همیشه به این جمله باور دارم که هر چی حست گفت همون میشه🤭👌احساس منم میگه اگ من به خدا نزدیک بشم قطعا خدا برام کم نمیزار👈هدف دومم کاهش وزن🚵‍♀️👈و هدف بعدیم یاد گرفتن یه زبان جدید🇹🇷بزا اینا ک تیک خوردن بقی رو هم بهتون میگم                                           و بزرگترین هدفم اینه ک تمام تلاشمو کنم تا بهترین آینده رو برای بچه هام بسازم😍🥰🧿                                                                                                                                             دوست خوبم ممنون میشم که با اون قلب پاکت💚❤ و دل مهربونت ❤برای عاقبت بخیری بچه هام و رسیدن به ارزوهام دعا کنی😘😊
ببین این راه زمان می‌بره یهو قرار نیست افکارت درست بشه وذهنت رو در دست بگیری ،اونی که این فکرها رو م ...

ممنونم از راهنماییت انجامشمیدم ان‌شاءالله بتونم بهتر بشم 🥺