2737
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1681338 بازدید | 136169 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سینه درد هم داشتی؟

نه عزیزم، کلا من قرص اورژانسی خوردم 10 روز بعد خوردن قرص دل درد شبیه پریودی داشتم گفتم الان برم دستشویی معذرت میخوام میریزه بعد نوارم گذاشتم زعفران فت و فراون خوردم ولی بعد از دو روز حالت پریودی از بین رفت و بی‌بی زدم و خیلی کم رنگ مشخص شد 😊😊😊😊

والا منم خیلی وقته درگیر این قرصم میدونی چرا چون میبینم طرف یکساله تو اقدامه و باردار نمیشه این قرص ...

سلام مرضیه جان،ببخش مزاحم میشم،من اگه کل دوره سیکل شکم بند, ببندم به شکم و تخمدان هام،بنظرت مشکلی داره یا نه خوبه ببندم؟؟

هرشب میتونم تخمدان هارو ماساژ بدم با روغن سیاهدانه تو رشد فولیکول تاثیر داره؟یا نه فقط تو پریودی ماساژ بدم خوبه

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒
سلام عزیزم آره فدات شم😍 ببخش دیر اومدم خبر بدم روز موعدم بتا دادم ۲۵۰بود دوباره چن روز بعدش تکرار ...

ای جان دلم. خدا رو هزار مرتبه شکر. تبریک میگم دوست عزیزم. انشالله به سلامتی و دل خوش با جنسیت دلخواه بغلش بگیری

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
2740
زیاد به کیت اعتماد نکن  اونم مکس  امشب رو برو حتما

آره اون شب رو دوباره رابطه داشتم. چهارشنبه شب و دیشب هم دوباره رابطه داشتم. ولی از اون روز هر روز کیت زدم هی کم رنگ تر شد تا اینکه 5 شنبه دیگه یه خط بود.

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
تاریخ تخمک گذاری که همیشه دقیق نیس،شما باید مرتب کیت بزنی از دستت نره. مثلا من ماه اول ۱۳ سیکل تخمک ...

خاهری منم مشکلم همینه که روزام متغیره  بیشتر مواقع۱۵ ام ازاد میشه اما ۱۳یا ۱۸. ام هم شده ازاد شه برا اقدام پسر چطور اقدام کنم به نظرت

سلام 

چند روز نبودم 

منم حساس باید همه پیام هاااااا رو میخوندم 

بالاخره تموم شد 

ایشالا همیشه همتون خوش خبر باشید 

موحده جون خیلی خوشحال شدم برات که به آرزوی قلبی ات رسیدی 

ایشالا قسمت همه منتظرا

و خدایی که در این نزدیکی ست ......
حالا اگه گذاشتی من یکم آرومش کنم😄

😂😂

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
2706