2752
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1684160 بازدید | 136169 پست
عزیزم تو رو خدا اگه یه بار رفتین سر مزارش برای منم دعا کن چقدر دلم خواست اصلا یه جوری شدم

حتتتمٱ من بعد سونو انشالله میرم خونم تهران.... حتتتتمأ میرم عکسم از قبرش واست میفرستم.. یبار رفته بودم ببینم عکسشو دارم واست میفرستم... حتتتما اسمتو ذکر میکنم😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مرضیه جون از بچه های پارسال خبر داری؟ فترس،لیلی خانوم،فاطمه و خیلیاشون که اسمشون یادم نمیاد؟ از خو ...

لی لی خانومو که مرضیه جون جا انداختو من میگم،بله ایشون هم به سلامتی زایمان کرد و تیکرشو هدیه داده به من ،ولی هنوز موفق نشدم نصبش کنم😂🤦‍♀️

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
من لحظه شماری میکنم 13ام شه برم سونو و بعدش غذا درست کنم.. چوون حسسسس خییییلیییی خوبی دارم که واسشون ...

چشم حتما برلشون نذر میکنم

بنظرت قبل از اقدام نذر کنم بهتره؟

سلام به هر آنچه که به موقعش می آید  خدایا شکرررت
سلام دوستای گل من صبح ۹تا۱۱ سونو آنومالی دارم خیلی دوس داشتم بخاطرزحمتایی که خودم وشوهرم کشیدیم ان ...

عزیزم برات صلوات میفرستم

دقیقا هم درکت میکنم میدونم تو دلت چی میگذره

انشاالله خوش خبر بیای اول و مهمترینش سلامتی نینی بعدم جنسیت دلخواه 

یادت نره تگم کنی

بخدا سرنمازم دعاتون میکنم با نااله باور کن ایشالله این یکی دلخوشیو خدا ازمون نگیره نفسسس چشششم می ...

سلام گلم.انشالله حاجت دلتونو خدا بهتون بده.لطفا همه و من رو هم دعا کنید زیاد ممنونم.این ماه باردار بشم و اگه میشه به خواست خدا دوس دارم دوقلو پسر باشن.و صالح و سالم🌹انشالله روزی همه خانمایی که منتظرن مادر بشند.ااهی آمین۰🤲

با تو در نهایتم من♾
عزیزم برات صلوات میفرستم دقیقا هم درکت میکنم میدونم تو دلت چی میگذره انشاالله خوش خبر بیای اول و م ...

آره بخداممنون ازهمدردیت لطف داری...یه دخترنازسه ساله دارم خیلی تلاش کردیم بازم هرچی خدابده شکررر

باورکن بلدنیستم تگ کردنو اماحتمااینجاخبرمیدم هرچی شد ممنونم عزیزم😘😘😘

آره بخداممنون ازهمدردیت لطف داری...یه دخترنازسه ساله دارم خیلی تلاش کردیم بازم هرچی خدابده شکررر با ...

نکنه بخاطر استرس بیداری

چند تا صلوات بفرست با خدا چند کلمه راز ونیاز کن بعد تخت بگیر بخواب

من شب قبل سونو آنومالی چنان راحت خوابیدم که نگو بعدشم یه رویای صادقه دیدم صبحش به شوهرم گفتم بچمون دختره من میدونم

نکنه بخاطر استرس بیداری چند تا صلوات بفرست با خدا چند کلمه راز ونیاز کن بعد تخت بگیر بخواب من شب ق ...

آره ازشانسم شوهرمم بعدچندهفته امشب شبکاره بیخابی زده سرم...دیگه آخرای شارژ گوشیمه..منون که بودی عزیزم مرسی دوستم😍😍😘😘😘