2733
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1684110 بازدید | 136169 پست
این جاریت مارو با این سونوش کشت🤣🤣😁 نرفت سونو جدید؟؟

نه هنوز😂😂

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
نه هنوز😂😂

بگو بره تیم تشخیص جنسیت سایت منتظره اعلام جنسیتشه

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بگو بره تیم تشخیص جنسیت سایت منتظره اعلام جنسیتشه

من ۹۹ درصد میگم دختره مرضیه،

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
من ۹۹ درصد میگم دختره مرضیه،

انشالله ک باشه، میدونی اگ یه درصد نباشه کل زندگیت و دور دخترت کلا انرژی منفی پر میکنه. اونم با این اخلاقی ک اینا دارن

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
2731
انشالله ک باشه، میدونی اگ یه درصد نباشه کل زندگیت و دور دخترت کلا انرژی منفی پر میکنه. اونم با این ا ...

😂😂😂😂 اینم شانس مایه دیگه

تو چند درصد میگی پسره؟

بچه ها کیت تخمک گذاری چقدرمعتبره ؟من صبح گذاشتم پررنگ شدالان فقط هاله انداخت لطفااگه کسی میدونه منور ...

شاید ادرار صبحتون غلیظ بوده ، الان ادرارتون آب بوده فقط

شاید ادرار صبحتون غلیظ بوده ، الان ادرارتون آب بوده فقط

اره صبح غلیظ بودخب توتوضیحات گفتن اززمانی که کیت پررنگ شد4_5ساعتی کیت بزنیم من 6ساعت گذاشتم بعدترشحم دارم وزیردلم دردخیلی خفیف دردمیکنه الان چکارکنم ؟بازدوباره کیت بزنم

اللهم عجل لولیک الفرج
جنسیت این سونو چیه

مرضیه جون من زیاد سر درنمیارم😅

ولی یه سوال..چرا تاریخ سونو واسه پارساله؟ 🤔🤔

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
واسه شما فکر کنم طبیعی باشه چون هفته های آخره کوچیک هم نشده احتمالا کشیده شده به پایین، واسه قاصدک ...

حالا اگه گذاشتی من یکم آرومش کنم😄

😍دختر چشــم رنگی مامانی ، برا اومدنت لحظه شماری میکنیم عشــق دلم😍
بچه ها کیت تخمک گذاری چقدرمعتبره ؟من صبح گذاشتم پررنگ شدالان فقط هاله انداخت لطفااگه کسی میدونه منور ...

چند سیکل هستی؟؟؟

😂😂😂😂 اینم شانس مایه دیگه تو چند درصد میگی پسره؟

والا من همون اول ک دیدیم گفتم پسره حالا ممکنه اشتباه کنم خدا داند دیگ

مرضیه جون من زیاد سر درنمیارم😅 ولی یه سوال..چرا تاریخ سونو واسه پارساله؟ 🤔🤔

والا ایشون تازه ۱۴ هفته‌اش تموم شده. نمیدونم حتما سونوگرافش تاریخ تنظیم نکرده رو دستگاه