2733
2734
خونه پدرم ولی بازم آدم ارزش قبل رو نداره

نه که الان خیلی ارزش میذارن بهت تو خونه خودت؟🫤 به نظرم تو خونه بابات باشی و نگات نکنن بهتر از اینه که از یه مرد هفت پشت غریبه کتک بخوری.

بخدا از هر موضوع کوچیکی دعوای بزرگ راه میندازه مثلاً با دعوا میگه چرا اینجارو تمیز نکردی و همون دعوا ...

اهمیت نده سکوت کن...تو دلت صلوات بفرست....خدا بهت آرامش بده....بالاخره خودش شرمنده کاراش میشه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

یا باید قهر کنی و کاری کنی دیگه تکرار نکنه

یا اگه نه قصد قهر داری نه طلاق و نه چیز دیگه ای باید تحمل کنی

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

مگه زمان قلقلک میرزا میمونید کتک میخورید و‌فحش میخورید؟یک بار دوبار از سر اعصبانیت کع بازم من تایید نمیکنم شاید تو زندگی پیش بیاد

ولی اینکع همیشه اینجوری باشه و شما هیچ‌کار نکنی عجیبه؟مادری پدری کسی نیست واقعا بهش بگید؟

هیچ مردی کتک نمیزنه مگر اینکه عادت کنه 

اگر اولین بار بی تفاوت رد نشید به دوبار کشیده نمیشه 

چرا یک مرد باید به خودش اجازه بده دست رو زنش بلند کنه 

من بشخصه اگر این اتفاق برام بیفته یک لحظه هم با این آدم ادامه نمیدم چون با حیوانی که کنترل حمله کردنشو نداره فرقی نمیکنه 

کی میزنه توی دعوا میزنند .به شوخی می‌زنه...اگه تو دعوا میزنند اول دعوا میزنند یا وقتی کفری وبی اعصاب ...

یکم از بحث که بگذره مثلاً کفری بشه خییلی بد کتک میزنه ، منم فقط توی دلم نفرین میکنم 

مگه زمان قلقلک میرزا میمونید کتک میخورید و‌فحش میخورید؟یک بار دوبار از سر اعصبانیت کع بازم من تایید ...

چرا خودش با پررویی تمام به مامان بابام گفت دخترتون منو عصبانی می‌کنه منم کنترل اعصاب ندارم می‌زنمش، بهش بگین منو عصبانی نکنه وگرنه ممکنه بلایی سرش بیاد، اونا هم با من صحبت کردن که سر به سرش نذارم با اینکه من کاری به کارش ندارم 

2706