2752
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1684140 بازدید | 136169 پست
واااای دختر دااری❤️❤️❤️❤️❤️❤️ خدا عاااااشقته خدااا حفظشووون کنه الهییییی.. زیر سایه امام زمان باشن ...

آره عشقم دوتا دارم.. 

خدا دخترتوهم به سلامتی برسونه بغلت🙏🙏

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بله گلم من جفت دخترام رو با کلومیفن باردارشدم..دوسه ماه اقدام کردم نشد بعدش رفتم دکتر بهم کلومیفن تج ...

مرسی عزیزم منم ماه سوم که باردار نشدم کلومفین و اینوفولیک مصرف کردم دو سه روز دیگه تاریخ پریودی... دیگه ببینم خدا چی می خواد

مرضیه جان من یه جایی خوندم که اواخر رمستان و اوایل بهار اسپرم سالم تره شاید دلیلش خنک بودن هوا باشه ...

اصلا همچین چیزی درست نیست حتی یک درصد وگرنه اینایی ک الان جنسیت پسر شد علت چیه بابا طرف میشناسم یخ گذاشت اونم زمستون اقدام‌کرد تو همین تاپیک بچه دختره اینا الکی هست

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
بچه ها من نشاسته گل پیدا نکردم ،فقط گندم و ذرت بود ،اصلا نمی‌دونم نشاسته گل چیه ،اشکال نداره واسه لا ...

گفتم ک نشاسته ذرت بخر فرقی نداره

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
الهطی آمین گل ناز.  ایشاالله خدا دل توام شاد کنه

سعی کن خیلی یاد خدا باشی...رو دخترت تاثیر مثبت میزاره.. 

من یه کاربهت میگم  اگه تونستی حتما انجام بده...من دختر اولم بدنیا که اومد از شب تا صبح نمی‌خوابید. خیلی گریه میکرد. یعنی زندگیمو مختل کرده بود.. من تو بارداری دوم یه جا خوندم پیامبرص (اگه اشتباه نکنم) فرمودن اگه تو بارداری نماز شب بخونی وقتی نوزاد بدنیا بیاد با چشم خودت تاثیرشو میبینی.. من این کارو انجام دادم وقتی دومی بدنیا اومد ازصبح تا شب اذیت داشت ولی خدای من شاهده این بچه سر ساعت خوابمون می‌خوابید وصبح با خودمون بیدار میشد. فقط تایم شیرش بیدار میشد. اینجا بود که تاثیرشو با چشم خودم دیدم.😍😍.

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
مرسی عزیزم منم ماه سوم که باردار نشدم کلومفین و اینوفولیک مصرف کردم دو سه روز دیگه تاریخ پریودی... د ...

ان شالله که پریود نمیشی وبارداری 🙏🙏

سلام مرضیه جان منم فک کنم شوهرم کرونا گرفته. چ دمنوش و چ غذاهایی بعش بدم؟

دکتر درمانگاه ک گفت هیچی نیست ولی ما ی اشنامون پرستار بخش ای سیو ک مختص کرونا بود همسرم چک کرد گفت صددرصد کرونا هست و براش ممنوعیات غذایی داد ک خداروشکر خب شد ببین ب همسر من گفت اصلا لبنیات نخور تخم مرغ هم نخور ک برنجم زیاد نخور ک مشکل گوارشی درست میکنه فقط و فقط تا میتونی مایعات ویتامین سی اگ پرتقال  نتونسی پیدا کنی حتما قرص جوشانشون بده بخوره. سن پلاس هم میگن خوبه و اگ بدن درد داره حتما و حتما استامینوفین و بکمبلکس و کدولاک تو سرمش بزنن سر یه ساعت میندازه دردشو. و هرصبح ناشتا عسل با اب ولرم و لیموترش. بد هم دمنوش اویشن گل محمدی زنجبیل و دارچقن و نبات.

قرصاشم ایناست سیپروفلوکسالین۵۰۰دی پی فن مداکسن ۲۵۰ قرص ویتامین بی هم فراموش نشه

اصلا همچین چیزی درست نیست حتی یک درصد وگرنه اینایی ک الان جنسیت پسر شد علت چیه بابا طرف میشناسم یخ گ ...

الان حساب میکنم اکثر پسرهای اطرافیانمون مادرشون  تو فصل گرم باردار شدن... اصلا من با خواهرشوهرام تو زمستون باردار شدیم تو یه ماه واسه من دختر بود واسه اونا پسر.. به این چیزا نیست. همه چی دست خداست. 

سعی کن خیلی یاد خدا باشی...رو دخترت تاثیر مثبت میزاره..  من یه کاربهت میگم  اگه تونستی حت ...

وااااقعا نمیدونستم

من نمازم سر وقت میخونم

نماز شب هم چندساله ک میخونم، نتیجشو توو زندگیم دیدم،، ایشالله توو بچه هم ببینم چون تا نماز صبح بیدارم، میترسم خواب بمونم.. اره خیییلی یاد خدا امام زمان و فاطمه زهرا، شهیدای عزیز دلم هستم.. ممنون ک گفتی

یه چیزی دیگه میگم. من وقتی دعا میکنم واسه جنسیت چهره دوتا شهید میاد جلو چشمم حس میکنم بهم میخندن.. حس خوبی دارم