2733
2739
عنوان

بنظرتون درسته خانواده پسر میرن خواستگاری دختر

| مشاهده متن کامل بحث + 3001 بازدید | 211 پست
بخدا دخترایی بودن گفتن مادرشون اینقد گفتن باید ازدواج کنی سنت از ۲۱ بگذره دیگه میمونی تو خونه دیگه ن ...

اونو منم دیدم،واقعا به اینا به چشم نون خور اضافی نگاه میکنن تو خونه..... حتما این جمله گرانبها رو از مادرش شنیده  

خودشون باید قدر خودشون رو بدونن که متاسفانه نمیدونن! یکیشون میگفت دختر باید خیلی از مرد کوچیکتر باشه ...

اره چون سنشون کمه و اکثرا من اینجا دیدم حتی تحصیلات هم ندارن

یعنی باور کن این طرز حرف زدنشون را من حتی در مادربزرگهام ندیدم

اگر حس کنم بی ادبی جوابتو نمیدم دیگه، چون شخصیتم اجازه نمیده با هر کسی بحث کنم😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

البته 24 که خوبه . کم کم باتجربه میشن . من منظورم سن عروس تا 18 19 سال بود که هنوز خیلی خامن. اگه 14 ...

این 18 بوذ عقد کردن 20 عروسی کرد بهش گفتیم نذاری بچه دار بشی تا 26 اینا ولی 6 ماه بچه اش به دنیا امده بعدم مامانم و زن عموهام دارن بچه رو بزرگ میکنن نه اون الان 2 ماه رفته ییلاق تو سویت خودشئن از 4 شنبه شب تا شنبه صبح بچه پیش مامانم هست یا زنعموهام 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
اونو منم دیدم،واقعا به اینا به چشم نون خور اضافی نگاه میکنن تو خونه..... حتما این جمله گرانبها رو از ...

اره دیگه... دختر پس میندازن بعد دغدغشون اینه زود شوهرش بدن ابروشون نره بعد دغدغشون اینه دختره تارفت زیر یه سقف اونم یه بچه بیاره شوهره طلاقش نده ...

دوس دارم یه روز برسه ک یکی رو داشته باشم بهش بگم دخترم..پسرم...من دارم یاد میگیرم از ارزوهام یکی یکی بگذرم..همونطور ک از خودم..احساسم...زندگیم...خنده های از ته دلم گذشتم...دارم عادت میکنم ب نداشتن..نشدن..نبودن..ب راستی ک عادت چیز ترسناکیست...
2742

چون میخوان خودشون اونجور که دوست دارن تربیتشون کنن

دختره بنده خدارم انقد اذیت میکنن حالا که چرا انقد بچگانه رفتار میکنی چرا این حرفو زدی و...

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     
این 18 بوذ عقد کردن 20 عروسی کرد بهش گفتیم نذاری بچه دار بشی تا 26 اینا ولی 6 ماه بچه اش به دنیا امد ...

عروستون زبر و زرنگه ماشالا   اگه عروس دختر عموتونه که طبیعیه دیگه زن عموتون هواشو داره

عقل ندارن 😅

و بدتر ازون خانواده ای که دختر زیر بیست رو بده به پسره ۳۵سالع 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
2738
میبینی یه نهال هر جور که شکل بدی اونجوری شکل میگیره این جور ادما هم دنبال دخترای کم سن وسال که چیزی ...

کلش بوی قرمه سبزی میده یعنی دنبال درد سره بهتره بگی ه رو از ب تشخیص نمی ده یا دهنش بوی شیر میده 

شیطان را خواهم کشت... 
اره چون سنشون کمه و اکثرا من اینجا دیدم حتی تحصیلات هم ندارن یعنی باور کن این طرز حرف زدنشون را من ...

کلا من وقتی میام اینجا انگار با ماشین زمان سفر میکنم به عهد قجر! یکیشون میگفت دختری که ۲۵ سالش باشه دیگه چندتا دوست پسر داشته بدرد نمیخوره باید دختر ۱۵ ساله بگیری که اصلا وقت نکرده باشه باکسی دوست شده باشه! من دختر ۲۵ ساله که هیچ ۳۰ ساله دیدم دوست پسر نداره ولی دختر ۱۵ ساله ام هست که مثه دستمال دست به دست میشه... چیزایی که من از اینا میشنوم مادربزرگمم این طرز فکر رو نداشته! ببخشید عهدقاجار نیستن عهد ساسانیانن  میگن دختر تا سروگوشش بازنشده شوهرش بدی بره بعدم با دکترو علم پزشکی بیگانه ان میان وسط سایت عمومی سوال زناشویی میپرسن چون بدون هیچ اطلاعاتی وارد زندگی زناشویی شدن

چون میخوان خودشون اونجور که دوست دارن تربیتشون کنن دختره بنده خدارم انقد اذیت میکنن حالا که چرا انق ...

بعد پسره دختره رو ادم حساب نمیکنه مادر و خواهرش تو زندگیشون دخالت میکنن میگه خب این ک بچه س چی حالیشه حتما حق با خانواده مه دیگه ...

دوس دارم یه روز برسه ک یکی رو داشته باشم بهش بگم دخترم..پسرم...من دارم یاد میگیرم از ارزوهام یکی یکی بگذرم..همونطور ک از خودم..احساسم...زندگیم...خنده های از ته دلم گذشتم...دارم عادت میکنم ب نداشتن..نشدن..نبودن..ب راستی ک عادت چیز ترسناکیست...
بعد پسره دختره رو ادم حساب نمیکنه مادر و خواهرش تو زندگیشون دخالت میکنن میگه خب این ک بچه س چی حالیش ...

دقیقا 

هم گند میزنن تو زندگی دختره هم خودشون

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     

پسرای این مدلی بدم میاد ازشون

به نظرم میخوان خودشون زنشون رو تربیت کنن 

قبلا گرایش ب سن بالا داشتن الان بچه دوس دارن

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  

دیروز دختر عمه ام یه چیزی گفت ،گفت پسرخاله شوهرش27سالشه دختر11ساله براش گرفتن😐😐😐پشماممم بعد تازه میگف هیکل داره ،به جا اینکه به مغزش فک کنن ب قد و قوارش نگاه کردن😠

از درون آشفته و ظاهر چو کوهی استوار💔
2706