2733
2734
عنوان

بنظرتون درسته خانواده پسر میرن خواستگاری دختر

| مشاهده متن کامل بحث + 3001 بازدید | 211 پست
ن اصلا درست نیست تعادل سنی جامعه بهم میخوره همین شده ک دخترا دهه شصت اکثرا مجردن چون پسرای دهه شص ...

الان قشنگ برا یه پسر دهه شصتی سه نسل دختر فراهمه! دهه شصت،هفتاد،هشتاد!!! اونروزی یه دهه هشتادی میگه باافتخااااار شوهرم ۱۴ سال بزرگتره! فردا ایشون تازه میشه ۳۰ ساله بعد تو اوج جوونی شوهرش میانساله! اونوقت هوای شوهر جوون میکنن و خدایی نکرده طلاق،امار طلاق بالا میره.... بااین ازدواج‌های نامتوازن دوبار به جامعه ضرر میزنن،هم دخترای دهه ۶۰ مجرد میمونن هم امار طلاق بالا میره

ن اصلا درست نیست تعادل سنی جامعه بهم میخوره همین شده ک دخترا دهه شصت اکثرا مجردن چون پسرای دهه شص ...

اره اینقد دلم میسوزه دختری ک تازه وقت ازدواجشه ۲۶یا۲۷سالشه کلی دعا و چله و نذر میکنه ازدواج کنه واقعا ظلمه 

دوس دارم یه روز برسه ک یکی رو داشته باشم بهش بگم دخترم..پسرم...من دارم یاد میگیرم از ارزوهام یکی یکی بگذرم..همونطور ک از خودم..احساسم...زندگیم...خنده های از ته دلم گذشتم...دارم عادت میکنم ب نداشتن..نشدن..نبودن..ب راستی ک عادت چیز ترسناکیست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان قشنگ برا یه پسر دهه شصتی سه نسل دختر فراهمه! دهه شصت،هفتاد،هشتاد!!! اونروزی یه دهه هشتادی میگه ...

طفلی بچه هاشون اینجور زندگیا پراز مشکلات و تنشه ک بچه هارو عصبی بار میاره دختر ۲۵سالش میشه تازه دنبال جوونی کردن و خوش گذرونیه نیاز ب همفکر و همراه داره مرده ۴۰ سالشه دیگه حوصله نداره

دوس دارم یه روز برسه ک یکی رو داشته باشم بهش بگم دخترم..پسرم...من دارم یاد میگیرم از ارزوهام یکی یکی بگذرم..همونطور ک از خودم..احساسم...زندگیم...خنده های از ته دلم گذشتم...دارم عادت میکنم ب نداشتن..نشدن..نبودن..ب راستی ک عادت چیز ترسناکیست...

چون دختر سن بالاتر رو نمیشه تو سرش زد. تجربش بالاست ولی دختر کم سن و سال رو میتونی تو کاراش دخالت کنی زور بگی اگه اعتراض هم کنه همه میگن بچس دیگه حالیش نیست که . کلا کم سن و سال میگیرن که بتونن تو زندگی پسرشون به بهانه کم تجربه بودن عروس دخالت کنن

2731
الان قشنگ برا یه پسر دهه شصتی سه نسل دختر فراهمه! دهه شصت،هفتاد،هشتاد!!! اونروزی یه دهه هشتادی میگه ...

من خودم ی دهه شصتی مجردم

زمانیکه ۲۲ سالم بود خواستگارای سن بالا نمیدیدم میگفتم اینا حق دخترای همسن و سالشونن

نمیدونم چرا دخترای الان ب فکر بقیه دخترا نیستن اگر اونا قبول نکنن پسرا اینقدر پررو نمیشن بخدا

اخه دختر ۱۸ ساله ک میره زن ی پسر ۳۵ ساله میشه نمیگه اینهمه اختلاف سن بعدا مشکل ساز میشه؟

اونوقت ی دختر ۳۴ ساله باید بره زن ی پسر ۱۸ ساله بشه؟!

اگر حس کنم بی ادبی جوابتو نمیدم دیگه، چون شخصیتم اجازه نمیده با هر کسی بحث کنم😊
اره اینقد دلم میسوزه دختری ک تازه وقت ازدواجشه ۲۶یا۲۷سالشه کلی دعا و چله و نذر میکنه ازدواج کنه واقع ...

بخدا ظلمه

حق الناسه

اینجا ک نمیشه گفت

یبار قبلا تاپیک زدم کاربریمو ترکوندن

ولی بخدا ظلمه

من فکر کنم ی سیاسته دارن جا میندازن

نه سیاست نیست میدونی دلیلش چیه اول پسرا بازار ازادشون براه بعد هم دخترای که پا میزارن تو سن 26 سال به بعد عاقل تر میشن از اون سر زنده بودنشون کم میشه فقط فکر اینن که خونه بخریم ماشین بخریم اینا برا همین پسرا هم دنبال کسی میکردن که تو زندگی بهشون خوش بگذره فقط دلیلش همین که دنبال خوشگذرونی تو زندگی هستن و بس 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
چون دختر سن بالاتر رو نمیشه تو سرش زد. تجربش بالاست ولی دختر کم سن و سال رو میتونی تو کاراش دخالت کن ...

نه بابا ما یه عروس داریم 24 سالش ماشالله خودش یه زبونی داره که نگو تازه 4 سال ازدواح کرده و اینقذر رک حرف میزنه که نگو پلی ما اصلا دخالت تو زندگیا نمیکنیم اا زمانی که خودشون بگن 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
طفلی بچه هاشون اینجور زندگیا پراز مشکلات و تنشه ک بچه هارو عصبی بار میاره دختر ۲۵سالش میشه تازه دنبا ...

متاسفانه متوجه نیستن تا چیزی ام میگی فورا میگن حسادته !!! یه بار یکیشون خودش نظرسنجی گذاشته بود که خواستگارم خیلی ازم بزرگتره چکار کنم؟ گفتم خوب نیست ولی چون پولدار بود چشمش رو گرفته بود و حرف خودش رو میزد! میگفت بمن چه دخترای دهه شصتم میرفتن با پسرای دهه ۵۰ ازدواج میکردن! گفتم دخترای دهه ۶۰ چه میدونستن اوضاع اینطور میشه! بنده خداها مشغول درس و دانشگاه بودن الان رسیدن به سن ازدواج که یه عده بچه بجای اینکه بفکر مدرسه باشن افتادن تو خط ازدواج ! در ضمن مگه پسر دهه ۵۰ مجرد مونده! هرکی باید با دهه خودش ازدواج کنه...خواهره من یه خواستگار دندون پزشک داشت که تازه از اوکراین برگشته بود،خوش تیپ،خوش قیافه،پولدار ولی بخاطر اختلاف سنی ردش کردیم تازه چقد به خواهرم برخورده بود که این اقا باخودش چی فکر کرده!!! 

من خودم ی دهه شصتی مجردم زمانیکه ۲۲ سالم بود خواستگارای سن بالا نمیدیدم میگفتم اینا حق دخترای همسن ...

بخدا دخترایی بودن گفتن مادرشون اینقد گفتن باید ازدواج کنی سنت از ۲۱ بگذره دیگه میمونی تو خونه دیگه نمیگیرنت مجبورشون میکردن البته دختراهم دیگه اینقد درگوششون ایناروخوندن دنبال شوهرکردن بودن تو همین سایت چندوقت پیش یه تاپیکی دیدم خیلیییی ناراحت شدم یکی نوشته بود دختر ک رسید ب ۲۰باید ب حالش گریست!! بهش گفتم برات متاسفم کلی بهم توهین کردن...الانم تاپیک دیدم همش میگفتن زنداداشای ما۸۳هستن تاپیک زدم ک چرااا شما میرید خواستگاری دختر کم سن

بخدا دخترایی بودن گفتن مادرشون اینقد گفتن باید ازدواج کنی سنت از ۲۱ بگذره دیگه میمونی تو خونه دیگه ن ...

اره عزیزم فرهنگمون از ریشه غلطه روز بروزم بدتر میشه

کلا دخترا تو جامعه ما ب هر شکلی مظلومن

متاسفانه متوجه نیستن تا چیزی ام میگی فورا میگن حسادته !!! یه بار یکیشون خودش نظرسنجی گذاشته بود که خ ...

دقیقا 

تا سن ازدواج ما رسید موندیم تو خماری

نه بابا ما یه عروس داریم 24 سالش ماشالله خودش یه زبونی داره که نگو تازه 4 سال ازدواح کرده و اینقذر ر ...

البته 24 که خوبه . کم کم باتجربه میشن . من منظورم سن عروس تا 18 19 سال بود که هنوز خیلی خامن. اگه 14 تا 16 سال باشن که دیگه هیچچی ... هم خانواده شوهر کلی اذیت میشه از بچه داری که البته حقشونه بخاطر انتخابشون   هم عروس طفلکی کلی بخاطر کم تجربه بودن هلاک و تباه میشه   

من خودم ی دهه شصتی مجردم زمانیکه ۲۲ سالم بود خواستگارای سن بالا نمیدیدم میگفتم اینا حق دخترای همسن ...

خودشون باید قدر خودشون رو بدونن که متاسفانه نمیدونن! یکیشون میگفت دختر باید خیلی از مرد کوچیکتر باشه تا سالهای بیشتری برای مرد جوون بمونه! اینطور به خودش و‌جنسیت زن نگاه ابزار جنسی داشت! حالا شما ازاینطور کسی توقع دارید که بفهمه!؟ جالبه ازدواجی که دختر دو سال از پسر بزرگتر باشه بهش میگن شوگرمامی و براشون عجیبه! ولی پسر ۱۰،۱۵ سال بزرگتر مشکلی نیست!!! خب این دختر دهه ۶۰ یا ۷۰ ام مجبوره با پسر کوچیکتر از خودش ازدواج کنه وقتی که دختر ۱۹ ساله با پسر ۳۵ ساله ازدواج میکنه