2733
2734

به نظرتون اثری داره؟

یا لطفش به اینه که آدم خودش بخونه؟

لطفا جز در مواردی که توی پست ها هماهنگ میکنیم درخواست دوستی نفرستید. اعصابم خورد میشه درخواست دوستی آقایون سایت رو میبینم.

خیلی طولانیه من یبار اومدم برای کسی بخونم روز اول تو ۱۰۰ لعنش موندم نخوندم دیگه

ولی میگن خیلی حاجت میده

من نائب کسی شده بودم 😔💔نشد براش بخونم 

مامانه دوقلوها و گل پسر 🙋‍♀️🧒👭
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر گفتن میشه لایک کنید

تاپیکای من خار داره. هیشکی جواب نمیده ولی چشم.

لطفا جز در مواردی که توی پست ها هماهنگ میکنیم درخواست دوستی نفرستید. اعصابم خورد میشه درخواست دوستی آقایون سایت رو میبینم.
2731
خیلی طولانیه من یبار اومدم برای کسی بخونم روز اول تو ۱۰۰ لعنش موندم نخوندم دیگه ولی میگن خیلی حاجت ...

من میخوام خودم بخونم ولی‌ میترسم وسطش خسته بشم.

نمبدونم با نائب هم همون اثرو دازه یا نه

نظر شخصی من اینه هرکسی ثواب کار خودشو خودش میبره همونطور ک خدا گفته  این نائب گرفتن یکی از مزح ...

منم میگم اصن فلسفه این کار چیز دیگه‌ایه.

قطعا اون نائبه دلی نمیخونه که.

من میخوام خودم بخونم ولی‌ میترسم وسطش خسته بشم. نمبدونم با نائب هم همون اثرو دازه یا نه

من بچه کوچک داشتم نشد بخونم

اولین روز شروعشم بچم تب داشت گریه گریه....

اگه سرم خلوت تر بود  شاید میخوندم براش 

مامانه دوقلوها و گل پسر 🙋‍♀️🧒👭
منم میگم اصن فلسفه این کار چیز دیگه‌ایه. قطعا اون نائبه دلی نمیخونه که.

مثلا ختم قران شما بدی یکی دیگ بخونه چجور میشه ثوابش برای شما باشه در اصل خوندن قران برای یادگیری و درک بهترجهان و خداست وقتی شما با خوندن دیگری هیچ علم یا اگاهی یا ایمان و یقینی بهتون اضافه نمیشه این کارچه فایده ای داره چجور میشه در ازای مچین چیزی توقع حاجت داشت

لطفا تگ نکنید لایک نکنید 
من میخوام خودم بخونم ولی‌ میترسم وسطش خسته بشم. نمبدونم با نائب هم همون اثرو دازه یا نه

ببخشید یه سوال. طی این ۴۰ روز خانوما ۵ روزشو عادت ماهانه ان نمیتونن بخونن. چله رو چطور میخواین خودتون بگیرین؟ وسطش قطع میشه اخه

پس زخم هایم چه میشوند؟ نور از همانجا وارد میشود🌟

من ازمون پرورشی دادم توو یکی از منابعش فک کنم انسان کامل بود یه حدیث خوندم از پیامبر ک هرکی چهل روز گناه نکنه و توو مسیر خدا باشه، خدا چشمه های حکمت و نور رو توو وجودش سرازیر میکنه.  فک کنم تو باید خودت برداری چله رو. تا نظر خدا بهت جلب بشه. مهم اینه ک انسان خودش تمرین کنه و عادتهای بد و گناهشو ترک کنه، تا مورد لطف و رحمت خدا قرار بگیره.  اونوقت خدای مهربون هم دنیارو براش میده هم آخرت رو 😍