2752
2734
عنوان

بنظرتون درسته خانواده پسر میرن خواستگاری دختر

| مشاهده متن کامل بحث + 3001 بازدید | 211 پست

ممکنه برا این‌میرن سراغ دخترکم سن که خودشون تربیتش کنن!! دخترای کم‌سن،کم توقع هستن با چندتا النگو و کادو راضیشون میکنن چندان انتظاری از زندگی زناشویی ندارن ولی دخترهرچه بزرگتر و پخته تر توقعات بیشتری از همسرش داره،توقع مالی نه،توقع همفکری

به نظر من اون مرد یه بیماره یا فقط زن رو به عنوان ابزار جنسی خودش میبینه که هرچی سن پایین تر کاراییش ...

اون اره ولی من میگم خانواده ها بیشتر استقبال میکنن فک میکنن کم سن بگیرن افتخاره همین همسایه ما برای پسرش زن گرفت پارسال دختره اومده بود خونشون با برادر شوهر کوچیکش کوچه برف بازی میکردن و...

دوس دارم یه روز برسه ک یکی رو داشته باشم بهش بگم دخترم..پسرم...من دارم یاد میگیرم از ارزوهام یکی یکی بگذرم..همونطور ک از خودم..احساسم...زندگیم...خنده های از ته دلم گذشتم...دارم عادت میکنم ب نداشتن..نشدن..نبودن..ب راستی ک عادت چیز ترسناکیست...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممکنه برا این‌میرن سراغ دخترکم سن که خودشون تربیتش کنن!! دخترای کم‌سن،کم توقع هستن با چندتا النگو و ...

ربطی نداره منم 18 سالمه اما کم توقع نیستم و با کادو هم راضی نمیشم 😑😑😑😑

الان پسرای سن بالا میان دختر ۱۴ساله میگیرن واقعا خانواده ها خب نرن خواستگاری طفلی دخترایی ک یکم سنشو ...

تقصیر خانواده دختره ک دخترشون رو میدن ب اینا

ولی میدونی اینایی اینجوری وصلت میکنن فرهنگ و سطحشون مثل همه توقعی ازشون نیست

ی خانواده درست حسابی و عاقل و بافکر همچین خواستگاری اصلا راه نمیده تو خونش 

2731

میبینی یه نهال هر جور که شکل بدی اونجوری شکل میگیره این جور ادما هم دنبال دخترای کم سن وسال که چیزی نمیفهمه و کلش بوی قرمه سبزی میده و میخوان طبق خواسته خودشون تربیتش کنن وسرکش نباشه دخترای بزرگتر چون بیشتر تو جامعه هستن هر چیزی رو قبول نمیکنن 

Çok zormuş be yürek yanarken nasip diyip susmak♡
😐😐😐میگفتی آیا پسرت کم سن و سال ک دنبال دختر کم سن و سالی میخوایی  شوگر ددی شه پسرت برا دختره

اینقد هنگ کردم موندم مادرشوهرمم ازونور هی تعریف دخترخواهرشو میکرد 

دوس دارم یه روز برسه ک یکی رو داشته باشم بهش بگم دخترم..پسرم...من دارم یاد میگیرم از ارزوهام یکی یکی بگذرم..همونطور ک از خودم..احساسم...زندگیم...خنده های از ته دلم گذشتم...دارم عادت میکنم ب نداشتن..نشدن..نبودن..ب راستی ک عادت چیز ترسناکیست...
اینقد هنگ کردم موندم مادرشوهرمم ازونور هی تعریف دخترخواهرشو میکرد 

واقعا  به حال اینجور آدما باید تاسف خورد

فاصله ی بین خندیدن و رد دادن اعصاب من فقط یک ثانیست!😐🤞ztbiسابقم
ممکنه برا این‌میرن سراغ دخترکم سن که خودشون تربیتش کنن!! دخترای کم‌سن،کم توقع هستن با چندتا النگو و ...

دیگه الان همون کم سن و سالا توقعات بیشتری دارن والا

فامیل شوهر من رفته زنی گرفته ۱۳ سال از خودش کوچیکتر بخدا ادا اطواری این دختره داره یکی شون من نداشتم ک ازش ۷ سال بزرگترم 

میبینی یه نهال هر جور که شکل بدی اونجوری شکل میگیره این جور ادما هم دنبال دخترای کم سن وسال که چیزی ...

اتفاقا دخترای کم سن الان خیلی توقعشون از دخترای سن بالا بیشتره هم توقع هم زبون این فکر باطل و بعدا هم با مشکل مواجهه میشن 

یه زمانی توهین بود به دخترا،مرد بزرگ‌میومد خواستگاریشون! الان خودشون به اختلاف سنی،۱۶،۱۰،۱۴ سال افتخ ...

خب دختر ۱۴ساله ک عقلش نمیرسه فک میکنن شوهرکردن چ امتیازیه خانواده ها چ خانواده دختر و چ پسر باید اینکارو نکنن.