2752
2734
عنوان

تنبلی تخمدان و وزن بالا 😭

300 بازدید | 27 پست

با وجود بچه شیر دادنم  وزنم خیلی رفته بالا هم کبدم سونو دادم گرید دو زده بود هم معلومه مقاومت به انسولین دارم با این همه هوس شیرینی 

یه وقتا حالم از شیرینی بد میشه یه وقت بی اشتهام یه وقت خیلی اشتها دارم

از طرفی پریودام وحشتناک زیاد وطولانی شده دکتر گفت تنبلی تخمدانه و فقط کاهش وزن  

رژیمم گرفتم نتونستم ادامه بدم ، باشگاه رفتم خیلی پاهام درد گرفت زنه گفت باید بری دکتر 🤦🏻‍♀️

خیلی دارم اذیت میشم 

اصن با این شرایطم نمیدونم چه دکتری اول برم چیکار کنم کسی هست تونسته باشه خیلی لاغر کنه 

کدوم دکتر رفتی سونو نوشت؟ منم مشکل دارم

اگر ایران بجز ویرانسرا نیست/من این ویرانسرا را دوست دارم.اگر تاریخ ما افسانه رنگ است/من این افسانه‌ها را دوست دارم.نوای نای ما گر جانگداز است/من این نای و نوا را دوست دارم.اگر آب و هوایش دلنشین نیست/من این آب و هوا را دوست دارم.به شوق خار صحراهای خشکش/من این فرسوده پا را دوست دارم‌من این دلکش زمین را خواهم از جان/ من این روشن سما را دوست دارم.اگر بر من ز ایرانی رود زور/من این زور آزما را دوست دارم.اگر آلوده دامانید، اگر پاک/من، ای مردم، شما را دوست دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
زنان گفتم سونو کامل بنویس اما دکتر داخلی دیگه نرفتم هنو

مننون گلم 

منم همینم 

اگر ایران بجز ویرانسرا نیست/من این ویرانسرا را دوست دارم.اگر تاریخ ما افسانه رنگ است/من این افسانه‌ها را دوست دارم.نوای نای ما گر جانگداز است/من این نای و نوا را دوست دارم.اگر آب و هوایش دلنشین نیست/من این آب و هوا را دوست دارم.به شوق خار صحراهای خشکش/من این فرسوده پا را دوست دارم‌من این دلکش زمین را خواهم از جان/ من این روشن سما را دوست دارم.اگر بر من ز ایرانی رود زور/من این زور آزما را دوست دارم.اگر آلوده دامانید، اگر پاک/من، ای مردم، شما را دوست دارم
ینی هرکی هوس شیرینی میکنه یا زیادشیرینی بخوره ینی مقاومت ب انسولین داره؟؟؟؟؟

نه عزیزم من اطلاعات پزشکی خودم‌و گفتم که دکترا بهم گفتن 

آزمایش مشخص میکنه که دارید یا نه

خیلی سخته هر روز چای سبز و زیرع و نعنا تو فلاسک دم کن بخور. همچربی هم قند  هم کاهش وزن هم رگارو باز میکنه. ب شوهرتم بگو هرچقدرم اصرار کردم شیرینی و هله هوله نیاره. منیزیم هم حتما جوشان بخر بخور. 

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️