2733
2734
عنوان

شما اگه جای من بودین چیکار میکردین

| مشاهده متن کامل بحث + 609 بازدید | 73 پست
میدونم عزیزم سخته ولی تو سنت کمه فرصتهای زیادی برای موفقیتو خوشبختی داری سعی کن نیمه پر لیوانو ببین ...

خیلی باهاش حزف زدن مادربزرگم خاله هام خیلی گفتن بهش ولی خب تاثیری نداره امروز ب من میگ تو هیچی نیسنی من تورو گوه حساب میکنم توعددی نیستی😔خب کدوم مادریه ک سرهیچ و پوچ همچین حرفی ب بچش بزنه..گفتن نداره من پیش میومد بعضی وقتا ک عادت ماهانه بودم درحد مرگ میزد منو تاحدی ک داشتم بیهوش میشذم ولم میکزد💔🙂خودشم نمیدونس چزا وقتی دلیلشو میپرسیدم..

پدرم ک حرفشو نزن حالم ازش بهم میخوره تگ الان ۱۰تومن بدم باهاش تا فرداهمین موقع خوش خوشانشه نداشته باشه منو میبنده فحش بهم میگ گوه مردمو باید بخوری🥺

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سعی کن اعتماد به نفس از دست رفتتو برگردونی. هی به خودت بگو خانواده رو که خود آدم انتخاب نمی کنه من ف ...

اره همین کارارو میخوام بکنم فقط منتظرم ۱۸سالم بشه الان فقط میتونم لال باشم عین مرده متحرک

2731
خیلی باهاش حزف زدن مادربزرگم خاله هام خیلی گفتن بهش ولی خب تاثیری نداره امروز ب من میگ تو هیچی نیسنی ...

حقیقتش منم یه مدت از مادرم حرف زیاد شنیدم و دلم واقعا شکست. احساس میکنم رفتار مادرت به خاطر فشار عصبی که پدرت بهش وارد میکنه.

فعلا کاری جز درس خوندن ازت بر نمیاد....

به جای اینکه جا بزنی به این فکر کن اگه ادامه بدی سال دیگه همین موقع کجایی🌿
عزیزم بورو پیش یه روانپزشک مشکل مادرت و بهش بگو صد در صد مادرت مریضه

باورت میشه فقط دومیلیون پول مشاور داد؟بهترنشد ک هیچ تازه بدترم شد جالبه ک ب من میگ مشاوره رفتی هم ادم نشدی نمیدونم اشکال کازم از کجاهه ک انقدر رومن عقده داره

اره همین کارارو میخوام بکنم فقط منتظرم ۱۸سالم بشه الان فقط میتونم لال باشم عین مرده متحرک

موافقم

اون موقع خانوم خودت میشی...کار میکنی....

فقط تو این مسیر سختی زیاد میکشی. سعی کن جا نزنی. هر چی شد ادامه بده. میدونم حرفام شبیه شعاره ولی بدون با این حرفاس که زندم...

2740
فدای دستت عزیزم

امیدوارم موفق باشی♡

فقط اینو بدون آینده تو دست خودته اگه امیدوار باشی و تلاش کنی بهترین زندگی روبروته یا اگه با شکست های کوچیک دست از تلاش بکشی آیندت از گذشتت بدتر میشه چون حسرت کار هایی که می تونستی انجام بدی و ندادی به مشکلاتت اضافه میشه...  

موافقم اون موقع خانوم خودت میشی...کار میکنی.... فقط تو این مسیر سختی زیاد میکشی. سعی کن جا نزنی. ه ...

وای فدات عزیزم حرفات قشنگه💛💫

توام مثل منی؟ من وقتی خودمو با دوستام یا حتی دخترخاله هام مقایسه میکنم دلم خیلی میگیره من اهل مقایسه کردن نیستم ولی بعضی اوقات ک دلم خیلی گرفته میرم توفکرش ک چجوری میشه ک اونا هزارتا کارمیکنن باهزارتا دوسپسر میرن اینوراونور درسشون ک افتضاح اخلاق ک ندارن چجوریه خانوادشون از گل نازکتر بهشون نمیگن ولی من دقیقاااا برعکسشونم همه چیم

یکی از دوستان گفتن نشده براخودشون توی نظرا هست😔

احساس میکنم زود نا امید میشی.....

تو خودت باید بخوای به یه جایی برسی...اگه سال اول کنکور قبول نشدی برای بار دوم امتحان بده البته میدونم روحیت داغون میشه و از همه مخصوصا خانوادت حرف زیاد می شنوی ولی اگه کل دنیا بهت میگن کنار بکش وظیفه توعه که مثل یه درخت سر جات وایسی و بگی تو کنار بکش.

اعتراف میکنم قسمت آخر حرفام واسه یه فیلم بود😂  

2706