2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اطرافتون دیدین از نزدیک ؟گویا جریمه پرداخت میشه و تخریب نمیشه جدیدا

بله من دیدم حتی دیوار محوطه رو هم تخریب می کنن توی زمین کشاورزی فقط اجازه ساخت یک اطاقک برای احداث چاه عمیق میدن

کاربر آقا
بله من دیدم حتی دیوار محوطه رو هم تخریب می کنن توی زمین کشاورزی فقط اجازه ساخت یک اطاقک برای احداث چ ...

اکی.منم چندتا دیدم پرونده تشکیل دادن و جریمه پرداخت کردن.نمیدونم والا انگار همه مدل هست 

اطرافتون دیدین از نزدیک ؟گویا جریمه پرداخت میشه و تخریب نمیشه جدیدا

من بله دیدم همین چند روز پیش تخریب کردن

به هیچ عنوان بدون مجوز نسازید که خدای نکرده یه وقت میان تخریب میکنن کل هزینه و زحمت به باد میره

همون هزینه ای که برا جریمه در نظر دارید برید جهاد کشاورزی اگه امکانش باشه مجوز میدن اگر نباشه که کلا بیخیال شید

تخریب میشه 

هزینه نکنید

❌درخواست دوستی ممنوع مخصوصا آقایون ❌    باید جانم هایش را درون ثبت احوال ثبت کند ک کسی هوس نکند ب نامش بزند🥺🧡 مامان ی دخترک مو فرفری لپ گلی ام ک ب سوسمار میگه سوسملک، ب مارمولک میگه مارگولک ب ممد قلی هم میگه مگگولی به نگهبان هم میگه نبهگان😂  اخه من نمیرمممم براش🥺⁦❤️⁩   ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            

تخریب. طرف آشنامون بود کارمند شهرداری هم بود بعد اتمام اومدن تخریب کردن رفتن

ام البنین دخیلم، درمانده و ذلیلم تا ندهی مرادم، دست از تو برندارم       کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن
اگه قبول نمیکنن بدون شک تخریب میکنن ماهم ساختیم لودر انداختن تخریب کردن

اخطار ندادن اول ؟نرفتین پرونده تشکیل بدین ؟چه سالی تخریب کردن 

اگ راهنمایی کنی ممنون میشم

اکی.منم چندتا دیدم پرونده تشکیل دادن و جریمه پرداخت کردن.نمیدونم والا انگار همه مدل هست 

بعضی جاها با پرداخت جریمه اجازه ساخت میدن بعضی جاها هم به هیچ صراطی مستقیم نمی شن و تخریب می کنن ...اگه کسی اطرافتون ساخته ازش بپرسین 

برادر شوهرهام ساختن و با جریمه حل شد

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
اخطار ندادن اولش ؟پیگیری نکردن ؟پرونده تشکیل ندادن ؟چه سالی این اتفاق افتاد

چرا دادن مهلت هم دادن بعد اتمام مهلت تخریب کردن فکرکنم بهمن بود یا اسفند سال پیش

ام البنین دخیلم، درمانده و ذلیلم تا ندهی مرادم، دست از تو برندارم       کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن
بعضی جاها با پرداخت جریمه اجازه ساخت میدن بعضی جاها هم به هیچ صراطی مستقیم نمی شن و تخریب می کنن ... ...

فداتشم بستگی به منطقه دار یا شانسیه؟الان منطقه ما هرکس جریمه داد تخریب نکردن هرکس نداد تخریب کردن .برادر شوهر شما چهقد جریمه داد چند متر ساخت؟

2706