2752
2734
عنوان

شما اگه جای من بودین چیکار میکردین

| مشاهده متن کامل بحث + 609 بازدید | 73 پست
فدات عزیزم تا سرکوچه نمیزارن برم کلا حس اضافه بودن دارم حس میکنم من نباشمم فرقی نداره اصلا بودنم اشت ...

درستو بخون،ببینن یه دانشگاه و رشته  خوب قبول شدی میزارن بری

کم کم سعی کن روپا خودت بایستی،امیدوارم مشکلت حل شه گلم

چقدردرسته این حرف واقعیت اینه اونایی ک دل نازکتر وحساسترن زودترازپادرمیان

دقیقا

من‌خودم بیش از اندازه دلسوز همه وغصه خورم احساسی وعاطفی ام.خیلی از بابت سختی کشیدم وضربه خوردم الان یه کم کمتر شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برو سرکار،فروشندگی ام باشه درسته کارش زیاده وحقوقش کم اما حداقل اعصابت راحته و توخونه نیستی،درستم خو ...

نمیزارن پامو از خونه بزارم بیرون باخودشونم تاجایی میخوام برم شروع میکنن به فحش دادن و توهین و از اینجور حرفا..تنها کاری ک میتونم انجام بدم درس خوندنه

نمیزارن پامو از خونه بزارم بیرون باخودشونم تاجایی میخوام برم شروع میکنن به فحش دادن و توهین و از این ...

توهیج‌کار‌نکن.فقط اروم باش و درستوبخون.هرکی فحش دادهرچی گفت  اهمیت نده.درستوبخون برو داشنگاه و دیگه تمام.خیلی که نمونده یازدهمی.دوسال دیگع کنکوره دیگه

هربار توی هرجمع فامیل ک بودیم مادرم هرچی از دهنش درمیومد جلوهمه بهم میگفن واقعا کدوم مادریه ک ب دختر ...

عزیزم بورو پیش یه روانپزشک مشکل مادرت و بهش بگو صد در صد مادرت مریضه

نمیزارن پامو از خونه بزارم بیرون باخودشونم تاجایی میخوام برم شروع میکنن به فحش دادن و توهین و از این ...

یه کانال آموزشی تو ایتا هست اسمش آموزشگاه مجازی سردار سلیمانیه خیلی از هنر های دستی و کامپیوتری رو با کمترین قیمت مثل ۲۰ تومن آموزش میده. اونم به درد آینده میخوره...

به جای اینکه جا بزنی به این فکر کن اگه ادامه بدی سال دیگه همین موقع کجایی🌿

با بیرون رفتن و نرفتن حال و وضعت بهتر نمیشه

چاره کارت قبولی کنکور سراسری تو رشته قابل قبوله . وقتی درس بخونی و کار کنی میبینی چه حس خوبی از درونت میجوشه که تحقیرهای محیط رو خنثی میکنه 

منم ۱۷سالمه خونوادم باهام خوبن.دوست پسرو ازایناگیرشون نیوفتیا.من واقعاپشیمونم.یه دردات فقط اضافه میک ...

خوبن باهات؟خوشبحالت⁦♥️⁩🙂

ن بابا دوس پسر کجا بود من اعصاب خودموام ندارم چه برسه دوسپسر

زنگ بزن۱۲۳از مشاورشون کمک بگیر

من سفیرِ صلح درونم،بامن حرف بزن!         خداهمیشههه معجزه میکنه همیشه نگاهمون میکنه فقط کافیه ایمان داشته باشی،باورداشته باشی اونوقته که معجزه رو میبینی💕خدایاشکرت
دقیقا من‌خودم بیش از اندازه دلسوز همه وغصه خورم احساسی وعاطفی ام.خیلی از بابت سختی کشیدم وضربه خورد ...

متاسفانه همینه میشه شادتربودباورزش وانرژی مثبت ولی نمیشه دربرابراین همه دیدن سختیاوظلمابی تفاوت بودمحیط خیلی اثرداره

2706