2733
2739

دلم خیلی گرفته خانوادم خیلی بدن باهام خییییلی خیلی مادرم از صبح ک بیدار میشه دنبال کوچیکترین بهونه میگرده بهم فحش میده توهین میکنه ۱۷سالمه😔😔😔🥺🥺پدزم معتاده بیکاره صبح تا شب. شب تا صبح توی خونست یا جلو تلوزیون توی چرته یا همش درحال راه رفتن و حرف زدنه باخودش..مادرم بیدار ک میش شروع میکنه ب من پیچیدن پدرمم از صداش بیدار میشه اونم هرچی از دهنش درمیاد بهم میگ خیلی حالم خرابه خسته شدم از دست این خانواده واقعا بعضی اوقات انقدر کم میارم ک میزنه ب سرم هرکاری بکنم

رشتم تجربیه درسم خوبه تیپ و ظاهرم خوبه توی این ۱۷سال عمرم ۱۷بار خوشی نکردم سرجمع ۱۷بار با دوستام بیرون نرفتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم الهی خدا خودش یه خوشی واقعی تو دلت بزاره ❤

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  
2738

‏توی یه قسمت Chicago Med، دکتر روانپزشک به بیمار می‌گه: «تو علائم افسردگی داری ولی واقعیت اینه که شرایط زندگیت خیلی بده و مورد سوءاستفاده هستی، یعنی اینڪه احتمالاً اگر شرایطت عوض بشه افسرده نیستی» ....و من دلم برای همه‌مون سوخت..

خانوادتن نمیشه کنار بزاریشون 

الان که سنت کمه سعی کن تلاش کنی درستو خوب بخون،دنبال یه کار نیمه وقت و درآمد باش

منتظر نباش اونا برات کاری کنن،عزیزم امیدوارم آنقدر تو درس وکار  وزندگیت پیشرفت کنی که همه این روزا وسختیا فراموشت شه

موفق وخوشبخت باشی گلم

2706