2752
2734

الهی خیر ببینید

سردرد منو کشته

خیلی راهکارها اجرا کردم  دارو کپسول

بی تاثیر بوده

اگه امضام میخونی برای امام زمانت صلوات بفرست 🥰😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سرم شستشو بگیر و با سرنگ بینیت رو شستشو بده توی آپارات هم آموزشش هست

دلم باران، دلم دریا، دلم لبخندِ ماهی‌ها، دلم اِغوایِ تاکستان به لطفِ مستیِ انگور، دلم بویِ خوشِ بابونه میخواهد...
اَنفیه از عطاری بخر استفاده کن اونقدر عطسه میکنی که چرکا تخلیه میشن

گرفتم هرچی جلو بینیم گرفتم اصلا عطسه. نیومد سردرد شدید شدم

دارو و کپسول بدترش میکنه 

عفونت میمونه و به دارو مقاوم میشه .

بخور گرم 

گرم نگه داشتن سر و گردن و گوش 

حتما بعد از حمام سشوار بگیر و تو هوای سرد کلاه بزار 

آب سرد و غذای سرد هم نخور 

دم کرده پنیرک و آویشن و چای کوهی مداوم هم جوابگوئه

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥

ناشتا دوسین بخور 

ینی به ازای یه لیوان عسل،کمتر از نصف سیاهدانه 

هر روز یه قاشق مربا خوری ناشتا بخور 

سیاهدانه هم سالم بریز تو عسل وقتی میجوی زیر دندونت له کن 

من که جواب گرفتم

کاربر سال ۹۷ هستم تعلیق شدم نمیدونم بخاطر چی 😐

بخور مرزنجوش و بابونه و گل بنفشه  تا یک ماه

کپسول کو آموکسی کلاو هم خوب جواب میده

یکی همیشه سینوزیت داشت دکتر می‌گفت چون زیاد نفخ و آروغ میزنی همزمان گاز اسید معده  که بالا میاد باعث میشه سینوس ها دچار التهاب شوند

گرفتم هرچی جلو بینیم گرفتم اصلا عطسه. نیومد سردرد شدید شدم

عنبران دود بده استشمام کن خودت متوجه میشی که انگار چرا داره میسوزه یک هفته ای راحت میشی بعد از هر بار دود دادن عنبران. انفیه بزن نباید بگیری جلوی بینی باید اندازه عدس بریزی داخل بینی

وقتی از خدا چیزی می خوای و بهت نمیده، یعنی می خواد بهترش روبده.وقتی این بار اصرار می کنی و نمیده ،یعنی می خواد بهترینش رو بده.خدایا همیشه منتظر بهترینها از طرفت هستم
عزیزم یه سوال شما که سینوزیت داری بوی بد هم احساس میکنی؟ من توی سر و صورتم  بوی گند حس میکنم ...

ن ولی تنفسم سخته بینیم گرفته

2706