2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم بالاخره من نفهمیدم تنبلی تخمدان باعث میشه پریود نشی یا تند تند بشی ؟ آخه  ۱۵ روز یکبار پر ...

منم مثل شما بودم چند ماه پیش دقیقا

دارو خوردم تنظ۰یم ش۰د

منم مثل شما بودم با آمپول هم نمیشدم ، اصلاح سبک کن عزیزم مطمئنا درست میشی

پیج بارداری فلورا تاجیک bardari_flora رو دنبال کن و نکاتش رو رعایت کن منم آشنا شدم و خوب بوده خودش هم این مشکل رو داشته و خودش رو درمان کرده ،الان میذارم برات حتما رعایت کن .

1.شبها تا قبل 12 بخوابی و صبحها قبل ۸صبحانه بخوری

2.هرروز حداقل نیم ساعت پیاده روی سریع و یا ورزش داشته باشی و چندبار نفس کشیدن عمیق سه ثانیه حبس و فوت کردن

3.حذف قند ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌وشرینیجات و نوشابه و کیک و بیسکویت و مواد کارخونه ای  و مواد نگهدارنده و آبمیوه  فست فود ومغزهای بوداده ولبنیات،حذف قندیجات رو جدی بگیر

4 مصرف روزانه بادام درختی  و مصرف جوانه ها ودرصورت استفاده مغزهای دیگر مغزهای خام استفاده بشه

۵.مصرف هل زنجبیل دارچین همراه چای

۶. وزنت رو بیاری پایین ،هرچند کیلو که باشی

من خودم یک روز درمیون بادکش گرم تخمدان که زیر ناف هست رو انجام میدم این رو هم انجام بده حتما .

و اینکه برای پایین آوردن قند چون بالابود چندماهی متفورمین خوردم خواستی این رو هم بخور ،کسایی که تنبلی دارن بهشون میدن .
همه موارد رو باهم انجام بده ،پیج بارداری فلوراتاجیک رو دنبال کن و هایلایت تنبلی تخمدانش رو ببین

و تو قرصهای گیاهی ویتاگنوس ، فمودین ،پونیکا  گیاهی و یه پودر اینوفولیک  هست که خیلی هم تعریف کردند و من هم از هرسه تاش استفاده کردم اما همه رو باهم نخور یکیش رو انتخاب کن  اسماشون رو گفتم که آشنا بشی با داروها و اولویت اینه که نکات رو رعایت کن ، اگر میخوای باردارشی قرص زینک هم برای بارداری خوندم موثره ،ترجیحا پودر اینوفولیک رو مصرف کن حتما خیلی‌ها تاثیرشو دیدن و تعریف میکنند
همه چیز دست هورمونهاست وقتی بدن تنظیم بشه اونها هم منظم میشن  ، لباسهای نخی بپوش ، اگر طبعت سرده پاهاتو گرم نگه دار ،صبحونت رو با چیزی شروع کن که طبعش گرم باشه مثل آبجوش و زنجبیل مثل حلوای بارداری که دستورش تو سایت هست آردوخرماست با پنج نوع ادویه ، ظرف شستنی شکمتو ببند یا پیشبند ببند شکمت به سینک نخوره سرد بشه  ، ویتامین دی بخور ،زینک بخور .

حتما رعایت کن و خسته وناامید نشو حتی بعد شش ماه هم نامید نشو ،بدن با بدن فرق می‌کنه

عزیزم بالاخره من نفهمیدم تنبلی تخمدان باعث میشه پریود نشی یا تند تند بشی ؟ آخه  ۱۵ روز یکبار پر ...

برای بعضیا باعث میشه دیر به دیر پریود بشن برای بعضی هام باعث میشه زود به زود پریود بشن بعضی هام اصلا نمیشن رو بدن هرکسی فرق میکنه

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم