2733
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512606 بازدید | 68299 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باشه عزیزم  فقط الان عکسمو عوض کنم با امضامو یا نه ؟؟

بلههههههههه صعووودت هم مباااارک عشششقققم🧡🧡🧡🧡🧡🧡💎💎💎💎💎💎💎💎💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻🧡🧡🧡🧡🧡🧡

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
2728
خوشبخت بشید الهی

😍😍😍

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
عزیزم ی سوال  من ۶۹ کیلو شدم ۵ کیلو کاهش داشتم الان چ قدر باید در روز کالری بسوزونم؟؟

با هر ۵ کیلو کاهش، از کالریت ۱۰۰ تا کم کن😉

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
[QUOTE=161309472]امضامو بخون عزیزم [/QUOTEامضاتون ک میگه ظرفیت پره پس من چیکار کنم یعنی خودم رژیم بگ ...

وای عزیزم خیلی واضح نوشتم تو امضام دقیقا کجاشو متوجه نمیشید 🙁 

نوشتم ظرفیت گروه ها پره ولی بازم میتونید توضیح اول رو بخونید و در کنار ما شروع کنید 👇🏼👇🏼 

گروه ها پرشده و عضو جدید نمیگیریم ولی  اصلا اشکالی نداره باز هم میتونید در کنار ما رژیم بگیرید ، توضیحات رو بخونید و رژیم رو شروع کنید اگه دوست دارید تو تاپیک هم پست بزارید سوال بپرسید و برای خودتون رقیب پیدا کنید یکشنبه ها هم وزنتون رو بهم بگید فقط اسمتون تو لیست سرگروه ها نیست هدف تاپیک انگیزه دادنه چه عضو باشید و چه نباشید 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2740
بلههههههههه صعووودت هم مباااارک عشششقققم🧡🧡🧡🧡🧡🧡💎💎💎💎💎💎💎💎💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻🧡🧡🧡🧡🧡🧡

مرسی عزیزم پس منو تحویل سرگروه آبی میدین ؟؟مرسی سرگروه خوب و مهربونم 😍😍😘😘😘

خداروشکر
صبحانه:در حال خروپف ناهار:نصف لیوان حلیم +یک سیب زرد میانوعده:۱۵ سنجد+۵ رطب+نارنگی و انار  ...

فسته؟چقد کم خوردی

من که در حال لومبوندنم😂😂😂

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
سلام الي جون خوبي  دوباره رفتي سفر قبول باشه😂

سلام عزیزم 

سلامت باشی 😂😂😂 نه بابا خونه ام ولی خیلی سرم شولوخ بود 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2706