2737
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512616 بازدید | 68299 پست
من کالری مجازم۱۴۰۰ هست ورزش هم چون تازه شروع کردم ۱۰ دقیقه پیاده روی تند و ۳۰تا طناب و ۵۰ تا چرخونک ...

خیلیم عالی

کالری مجاز من همش ۱۰۸۰ تاس😑

دوستمون شب بیدار راهنمایی کرد هر قاشق شکر میشه ۵۰ تا من دو قاشق میریزم تو دولیوان جداگانه در کل میشه ۱۰۰ تا 

منم ورزشام:۲۰ دقیقه حلقه نیم ساعت پیاده روی و بدنسازی

پیش ب سوی خوشتیپی😍🏅 بزن بریم

خیلیم عالی از امروز شرو میکنیم شما کالری مجازت چقدره گلم ورزشات ب چ صورته

کالری مجاز و ورزشتون چقدر هست؟

برای شادی روح همه ی درگذشتگان و مادرم صلوات...اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم و فرجنا بهم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها من الان از پیاده روی اومدم 💪💪💪💪امروز خیلی برا ناهار وصبحونه کالری مصرف کردم الان فقط ۱۵۰ تا مونده شام چی بخورم خیلی هم گرسنمه 😭بچه هم شیر میدم اصلا یکسره ضعف میکنم یه شام کم کالری به من میگید درست کنم♥️♥️♥️

قد ۱۶۰      وزن اولیه ۷۷.۴۵۰       وزن هدف۵۷     رنگ گروهم  💛 به امید خدا وکمک بامدادخمار جون وفندق فسقلی از شر چربی ها راحت میشیم 👍وپیش اونایی که مسخره میکنن یه زمان پز میدیم 😜🤪🥳😎
عزیزان شوهرم فردا میره اتاق عمل اگه دوس داشتین یه صلوات بفرستین ممنونم😍

الهی 

الله هم صلی علی محمد وآل محمد 

ایشالا که خیر میگذره حتماا🧡

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
2742
بچه ها من الان از پیاده روی اومدم 💪💪💪💪امروز خیلی برا ناهار وصبحونه کالری مصرف کردم الان فقط ۱۵۰ ...

سینه ی مرغ بپز بخور کامل بخورش بتونی با کاهو لقمه کنی بخوری قشنگ پرت میکنه 🧡

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
2738
خیلیم عالی کالری مجاز من همش ۱۰۸۰ تاس😑 دوستمون شب بیدار راهنمایی کرد هر قاشق شکر میشه ۵۰ تا من دو ...

ای جان

اشکال نداره به آخرش فکر کن که عالیه🤩

بزن بریم

برای شادی روح همه ی درگذشتگان و مادرم صلوات...اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم و فرجنا بهم
ممنونم سرگروه مهربون ❤

فداتشم عزیزم 🧡🧡

سینه ی مرغ بپز بخور کامل بخورش بتونی با کاهو لقمه کنی بخوری قشنگ پرت میکنه 🧡

مرسی عزیزم دیگه چی اخه دیشب مرغ خوردیم 

قد ۱۶۰      وزن اولیه ۷۷.۴۵۰       وزن هدف۵۷     رنگ گروهم  💛 به امید خدا وکمک بامدادخمار جون وفندق فسقلی از شر چربی ها راحت میشیم 👍وپیش اونایی که مسخره میکنن یه زمان پز میدیم 😜🤪🥳😎
بچه ها من الان از پیاده روی اومدم 💪💪💪💪امروز خیلی برا ناهار وصبحونه کالری مصرف کردم الان فقط ۱۵۰ ...

لوبیا بخور.خوراک لوبیا.تخم مرع ایپز کن بخور ی تخم مرع ابپز ۸۰ تا کالری داره میتونی دونا بخوری.یا یکی رو با دوتا کف دست نون

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)
مرسی عزیزم دیگه چی اخه دیشب مرغ خوردیم  

یه کاسه عدسی 

یه لیوان  لوبیا چیتی با قارچ 

از این بشقابای رژیمیم ک من عاشقشم کلی پرت میکنه نگا کن

2706