2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512595 بازدید | 68299 پست
سلام خوبی  امروز کلی کار کردم رفتم خرید و خونه تکونی اساسی نهار هم دوتا تخم مرغ آبپز شام سوپ ...

سلام ممنون

خسته نباشید..خیلی هم عالی فقط ورزش هم شروع کنی کم کم

هشدار..که آرامش ما را نخراشی.           
برو تو تنظیمات کیبوردت درستش کن

یعنی به خاطر کیبورد منه توی تنظیمات کجا برم

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@Mary272   بیا بگو روز چندمه رژیمته و امشب با چند کالری بستی؟

من باز شدم کله قرمز چون هدفمو تغییر دادم،هم میخوام پله های ترقی رو از اول شروع کنم به بالا اومدن😁😎♡هر روزی که تسلیم نمیشی یه روز زودتر به هدفت نزدیک میشی💪🏻♡وزن فعلا ۹۵🥴هدف اول۹۰...............هدف آخر ۶۸😶👩🏿‍☻
2742
سلام ورزشکارباریکلاااا👏👏😘😘عالی بودی خگخ به غیرازاون یذره سوسیس بقیش عالی بوداسپرسوهم زیرمیزی ردک ...

فدات زیر گروه بودن شما عشقه به مولا😍😍😍😍😍😍

اره اون سوسیس خرابش کرد😅😅😅دیگه معدم تا فردا هضمش میکنه یه ذره بود 🤪

هشدار..که آرامش ما را نخراشی.           
ن فعلن ک چیزی نذاشته. هشتگمون اینه👈👈👈  مطالب.مهم.گروه.قرمز#  

سلام من قبلا بهتون قد و وزنم گفتم اما شما جواب ندادی من عضو گروه هستم؟

قد۱۵۳ .وزن۶۴ کیلو هدفمم ۴۰ کیلو

همیشه هم حذف کردن راهِ چاره نیست... گاهى باید بعضى ها را نگه داریم، تا زل بزنند به خوشبختىِ مان... که ببینند بعد از آنها، زندگى همچنان ادامه دارد!    عضو گروه قرمز بامداد خمار :وزن شروع ۸۱ 🙈    وزن هدف اول 75👸💪وزن هدف دوم 70😎وزن هدف نهایی 48😍😍من میتونم😉😉                         وزن فعلی : ۸۱👈۷۸.۵
2738
الا قربونت بشم مگه جزو بچه های منی خانم🧡

بله عشقم

روز اول اومدم كه گفتي يادمه و اسمتو ميزارم

اسمم ايده هستش گفتم بهتون من تگ نميشم منو ريپلاي كنين

يادت اومد عزيزم🤗🤗

اره عشقم من 300 تا با پیاده روی سوزوندم و210 تا باحلقه💃💃💃💃💃💃😍💓🌹

آفرین آتنا تو میتونی 👏👏👏منم میتونم 💪💪

یعنی در روز چقدر پیاده روی کردی زمان؟ من روز آول 15دقیقه بعد 20الانم 30انشاالله فردا هم بیشتر میکنم 

من عاشق خودم هستم چون من معجزه ی خدام🥰😄😄😍خانمای عزیزازتون خواهش میکنم برای ارامش دل همه امون،شفای بیماران وعاقبت بخیریمون یه صلوات بفرستید🤗منم از خدا میخام بحق این ایام هرچی تو دلتونه زود زود براورده بشه🙏💐
رقیب قوی ای هستی باید برم یکی دیگه رو پیدا کنم😂😂 چه احساسی داری من فکر میکنم تواین سه روز لاغر تر ...

😂😂😂😂منم حس لاغرتر شدن دارم الان به شدت گرسنمه😥😥😥یه سمبوسه هی چشمک میزنه بهم  ولی جرئت ندارم پاشم

منم امروز رو با 1450 تا بستم

مجازم 1430 بود

اومدم خونه مامان بدنم رو موم انداختم فشارم افتاد مجبور شدم شام بخورم برای همین رفت بالا کالریم🤕🤕🤕

@ashoojooni  

@gayran  

شما چکار کردین

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍
اره عشقم من 300 تا با پیاده روی سوزوندم و210 تا باحلقه💃💃💃💃💃💃😍💓🌹

حلقه روجوری بلدی بزنی ازون سنگینا یامعمولی براشروع خوبه شوهرم ازاین هولاهوپ گرفته اصلانمیتونم الان چندروزه یادنگرفتم

2706