2752
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512730 بازدید | 68299 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@عروسترکم   من امروز رژیم خگخ رو رعایت میکنم بجز آب رو چون نمی تونم آب نجوشیده بخورم اشکالی د ...

افرین عزیزم ک خگخ هستی👌👌

اشکال نداره

میتونی تو تاپیک اعلام کنی ک خودشون بخونن و رقیبت بشن

تعداد زیاده نمیتونم تگ کنم برات عزیزم

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
@عروسترکم     مینا جان بی زحمت لیست گرروه قرمزیارو بذار. البته اگه تنظیم کردی . اینطو ...

تعداد زیاده گلم..بخوام لیست بذار خیلی طول میکشه..یکشنبه ک تو تاپیک وزن میذارم نگاه کنید..ضمنا هنوز تکمیل نشده❤❤❤

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
2731
سلام عزیز دلم خوبی خداقوت من نمیتونم تک کنم متاسفانه  گزارش من آب فراوان بالای ۱۲ لیوان😊 ...

سلام خوشگلم ممنونم😘😘😘عالی بودی ورزشکار👏👏👏

آب خوردنت رودوستداشتم عالیه💙💙💪برای من فرق نمیکنه ولی بقیه هم بایدبتونن یه ساعت خاص گزارش بدن گزارش اختیاریه بعضیاهم شایدنخوان گزارش بدن🌼🌼🌼

@عروسترکم ‍  سلام عزيزه دلم خوبي مينا جونم ترمه بود تو گروهت اون نمياد ديگه؟ حس ...

سلام عشقم🤗🤗اره گلم خیلی وقته دیگه نیس

@بارانبانوو    

سلام عزيزم امروز رو ١٤٠٠بستم شما چه كار كردين ايناز خانوم هم باما هستن من نميتونم تگشون كنم 

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
افرین عزیزم ک خگخ هستی👌👌 اشکال نداره میتونی تو تاپیک اعلام کنی ک خودشون بخونن و رقیبت بشن تعداد ...

سلام عزیزم

خدا قوت

من یه سوال داشتم

من کلا میخوام رژیم بگیرم عصبی میشم بعد چند روز

تحملم تموم میشه

شما چطور رو رژیمتون موندین؟

برام سواله

💞 Tnx god 💞
سلام لطفامنم عضوکنید @عروسترکم     پروفایلمم درحال تاییدشدنه ☺☺👏👏

وزن الان

وزن هدف

سلام خوشگلم ممنونم😘😘😘عالی بودی ورزشکار👏👏👏 آب خوردنت رودوستداشتم عالیه💙💙💪برای من فرق نمیکنه ...

ممنونم مچکرم

درسته نمیشه، این دوستام دوست داشتن که بهم گزارش بدیم از روند رژیم و ورزش به خاطر اون گفتم😻😊

گزارش#   سلام من شام ناهار صبحانه نخوردم همشو میان وعده حساب کردم مثلا اومدم خگخ بگیرم دیگه ...

سلام ورزشکارباریکلاااا👏👏😘😘عالی بودی خگخ به غیرازاون یذره سوسیس بقیش عالی بوداسپرسوهم زیرمیزی ردکردیم گوارای وجود 😂😂💙

سلام عزیزم خدا قوت من یه سوال داشتم من کلا میخوام رژیم بگیرم عصبی میشم بعد چند روز تحملم تموم می ...

سلام‌گلم..ببین باید تصمیم حدی بگیر و صبور باشی

من‌خودم هفته اول خیلی حالم بود..ولی رو تصمیمم موندم و ادامه دادم و عادت کردم دیگه

شما حتما پرخوری عصبی دارین...سعی کن کنترل کنی..یا وقتی حالت بد میشه و شروع ب خوردن میکنی برو جلو اینه بخور..خود ب خود دست میکشی از خوردن