2752
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512730 بازدید | 68299 پست
سلام گلم درخواست دوستی نداده بودی که ولی من درخواست دادم قبولش کن

تو هر نوشته املاء ها صد بار اصلاح میکنم آخرش هم هر چی دلش میخواد مینویسه

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪
عزیز من برم دیگه شب خوبی داشته باشی تا فردا ولی فردا صبح برنامتو وارد کالری شمار کن که بدونی چقد ...

آره همین کارو میکنم امروز سرسری گرفتم چون رقیب نداشتم ولی از فردا برنامه ریزی شده پیش میرم

شب تو هم بخیر عزیزم

کاش نی نی سایتم دکمه بلاک داشت😍😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی نیلوفر جان میگم شما واسه تقویت پوست و مو چی میخورین  من سری قبل چیزی نخوردم ریزش مو گرفت ...

نگمممم برات

منم موهام میریزه اساسی

من اوپتی ومن میخورم، یه نوع مولتی ویتامین مخصوص بانوان

و هر روز یه قاشق چایخوری سبوس برنج با آب ولرم

و همچنین شب ها قبل از خواب گلیسیرین و گلاب به پوستم میزنم

گاهی هم تو حموم سدر میزارم روی پوستم

2731
آفرین الان در چ حالی؟؟😆😆 نه اشکال نداره

منتظرم صب شه صبونه بخورم😂😂😂😂😅😅😅😅😅

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺
تو هر نوشته املاء ها صد بار اصلاح میکنم آخرش هم هر چی دلش میخواد مینویسه

برو تو تنظیمات کیبوردت درستش کن

من باز شدم کله قرمز چون هدفمو تغییر دادم،هم میخوام پله های ترقی رو از اول شروع کنم به بالا اومدن😁😎♡هر روزی که تسلیم نمیشی یه روز زودتر به هدفت نزدیک میشی💪🏻♡وزن فعلا ۹۵🥴هدف اول۹۰...............هدف آخر ۶۸😶👩🏿‍☻
 سلام سرگروه جون کالری مصرفی امروزم ۵۸۸تا ببخشید من نتونستم امروز خام گیاهخواری کنم واقعا شرمند ...

سلام خانم زیبا فدای سرت 

خامگیاهخواری اصلا اجباری نیست اختیاریه اگه سختت نیست بگیر ولی اگر نگرفتی مثل روزای عادی کالریتو ببند ۵۰۰فست ما شنبه هم فست داریم سختت میشه 🧡🧡

ورزشتم عالی در کل رعایتی بودی از نظر من 💪🏻💪🏻راضیم🧡🧡🧡🧡

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
نگمممم برات منم موهام میریزه اساسی من اوپتی ومن میخورم، یه نوع مولتی ویتامین مخصوص بانوان و هر رو ...

چه خوب که اینهمه میرسی به خودت

ولی بنظرم زینک خیلی بهتره من همه راهها رو رفتم ولی زینک خیلی بهتر جواب میده

واسه پوست هم من سفیده تخم مرغ و گلاب میزنم که قشنگ پوستو جمع میکنه و نمیذاره پوست صورت شل بشه سیب زمینی و عسل هم میزنم 

کاش نی نی سایتم دکمه بلاک داشت😍😍

سلام 

وزن ایده آل رو طبق چیزی که کرفس گفته در نظر میگیرید؟ اخه اینی که میگه ایده آل اروپایی هاس بنظرم

من خودم قدم منهای یک متر میکنم باقیمانده ش میشه وزنی که باید باشم، البته اینو ی جایی خونده بودم

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم از اوست‌‌‌....